"Фотограф- як багатодітна мати, і любити якусь зі своїх робіт більше чи менше не може",- Оленка Гаєвська в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 15.09.2011 23:57

Нещодавно мав змогу відвідати фотовиставку молодої фотохудожниці Оленки Гаєвської, де мав змогу поспілкуватись і з автором виставки, тому хоті в би й вам розповісти про цю талановиту дівчину.

Оленка Гаєвська
Оленка Гаєвська

Як давно ти займаєшся фотографією?

Ну кщо так щоб серйозно, то років шість... Ще на першому курсі університету приймала участь у фотовиставках, але й до цього мене цікавила фотографія. Мабуть це захоплення з’явилось ще в дитинстві.

Що любиш фотографувати найбільше?

Ніколи не зрозумію цього запитання. Люблю фотографувати, отже люблю фотографувати все. Навіть роблячи фото на документи отримую задоволення.

Що вважаєш найскладнішим у професії фотографа?

Особисто для мене найскладнішим є момент очікування результату, реакції клієнта. Ще важко вгоджувати людям, які просять щось на кшталт: "скиньте мені пару кілограм", "зробіть мене гарною", "скиньте пару років"і т.д. Я намагаюсь притримуватись природності у цій справі, щоб не зробити гірше.

Чи згадаєш яке фото було першим, яке ти зробила?

Навряд чи. Пам’ятаю як малою знімала собаку,яка вилізла лапками на паркан, але згадуючи що перед тим з татом провела у ванній з червоним світлом не один тиждень, то можу помилятись.

Чому виставка зараз, а не раніше, адже фото займаєшся давно?

Мабуть просто тільки зараз прийшов час=)

Чи буває в тебе такий настрій, коли фотографувати немає бажання?

Бувало й таке. Коли у пошуках роботи невдача спіткала, що мало руки не опустила, от тоді настрою не було до камери. А часом навпаки коли смуток або депресія нападає, то дуже і дуже хочеться фотографувати. І це, до речі, допомагає від депресій=)

Яка з твоїх робіт тобі найбільше подобається???

Це все одно що запитати в багатодітної мами кого вона найбільше любить=). Немає улюблених робіт. Часом люблю їх всіх, а часом всі не подобаються=)

Ось така вона «багатодітна мама своїх робіт». Залишається лише побажати їй творчої наснаги та сподіватись, що незабаром вона знов запросить усіх нас на свою нову виставку.

Коментарі

  • Алла · 16.09.2011 00:22 · #

    Чудова стаття про чудового фотографа))

  • Сашко · 16.09.2011 00:55 · #

    Дякую!!!

  • Iam Nothing · 24.11.2013 00:49 · #

    Геніально..

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.