Співачка Oksi планує народити свою дитину в Житомирі в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 11.09.2011 12:55

На святкуванні Дня Народження Житомира була також і дівчина з обкладинки журналу "Playboy" Україна та просто талановита співачка Oksі. В своєму інтерв'ю вона розповіла багато цікавого, і нижче я пропоную Вам з цим інтерв'ю ознайомитись.

Oksi
Oksi

- Розкажи як ти пов'язана з Житомиром?

В житомирі живе моє серце- це мої мама з татом, брат з сім'єю, бабуся,- і коли рідне щось є в місті, то тягне саме туди. Мені дуже приємно що я можу привітати житомирян з Днем народження міста, і привітати разом з цим батьків. Житомир, можна сказати, є другим моїм рідним містом.

- Ти була заявленою у шоу-програму однією з останніх, чому?

Я не була в Києві, і ми просто не знали дату коли я повернуся, і чи можу я брати участь. Мені запропонували виступити сьогодні приблизно рік тому, а оскільки точної дати не було, то я боялася що просто не зможу виступити. Саме тому ніхто не говорив, що я буду виступати, аж поки ми в цьому не були впевнені.

- Під час виступу ти запрошувала житомирян на свій концерт, розкажи детальніше.

Крнцерт буде проходити в Обласному музично-драматичному театрі імені Кочерги. Це буде мій перший сольний концерт з програмою "Безумная". І Житомир стане першим містом мого всеукраїнського туру. Я приготувала дуже багато сюрпризів, серед них будуть не тільки нові пісні та красиві номери,а й багато подарунків.

- Коли розпочинався всекураїнський тур з "Плейбой паті", в якому ти брала участь, Житомир теж був першим містом. Що крім першого сольного концерту ти наступним зробиш в Житомирі вперше?

Та все, можливо навіть народити дитину!!! У Вас тут дуже хороша клініка, і можливо саме тут я стану мамою. Це не тому що тут моя сім'я, просто мені подобається це місто, мене тут люблять 80% жителів (всім догодити не можливо), а я люблю всі 100% людей, які живуть в Житомирі.

- Що б хотіла побажати житомирянам?

Я хочу побажати кохання, терпіння, щоб вони були найщасливішими жителями цього міста, і кожен ранок прокидалися з посмішкою на обличчі. А поглянувши у вікно були щасливі від того, що вони живуть в цьому місті.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.