Віктор Павлік зізнався, що носить тільки житомирські шкарпетки в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 11.09.2011 10:56

Цього року на святкування 1127 річниці від дня заснування міста Житомира завітав відомий український співак Віктор Павлік. Його виступ був найбільш очікуваним,- публіка просто шаленіла під його хіти. Вся Соборна площа співала разом з ним. Оскільки житомиряни залишилися задоволені виступом артиста, то я вирішив дізнатись про враження Віктора від житомирської публіки і Житомира.

- Як тобі сьогоднішній виступ? Ти задоволений?

Житомир ніколи не був невдалим містом для виступів, як мінімум для моїх. я досить багато разів бував тут, я не рахував, але точно можу сказати, що я в Житомирі не рідкий гість. Завжди Житомир дуже-дуже тепло приймав мене, і я сподіваюсь що буде приймати. Публіка тут дуже хороша, атмосфера прекрасна, над публікою стоїть аура кохання, не залежного від того, що робиться в країні, що робиться в світі народ веселиться, народ гуляє. І я вважаю, що цей оптимізм і не опускання рук в будь-якій ситуації,- це дуже класно.

- Якщо Вас ще запросять до Житомира,Ви приїдете?

Думаю так!!! Через те, що в Житомирі одна з найкращих публік в країні, світі... Хороші, дуже теплі люди і навіть проїжджаючи Житомир я почуваю себе як у Тернополі (на батьківщині). Асоціюється мені чимось з моїм рідним містом Житомир. Може це через те, що звідси багато хороших музикантів вийшло, які є моїми друзями. Не можна не згадати Толіка Говорадло ( дует "Світязь") Андрія Остапенка- клавішника Софії Ротару, Сашу Воєвудського та багато інших. Також хотілося б згадати Сергія Лазо, який родом з Житомира, він є автором пісень які я співаю. В моєму репертуарі понад 20 пісень написаних ним, а з найбільш відомих можна назвати "Ні обіцянок ні пробачень", "Ти подобаєшся мені"...

- Ви досить часто буваєте в Житомирі, що Вам запам'яталося найбільше?

Театр в якому я неодноразово виступав. Театр як приміщення "дихає" театром, ваш театр можна віднести до тих театрів, в яких панує атмосфера вистави, спектаклю, концерту, дії. І площа, яка перед театром цікава дуже. Ніби круговий рух, а клумби немає. Треба дивитись по розмітках, і якщо ти в Житомирі вперше, то ніколи не зможе вільно на площі орієнтуватися. Річка у вас дуже гарна і за містом також гарні краєвиди, де можна відпочити. І ще скажу вам без всякого гумору, що шкарпетки дуже люблю житомирські, я чесне слово тільки їх і ношу. І зараз на мені житомирські шкарпетки.

- Ви сьогодні були головним гостем програми, Ви себе відчували зіркою?

Я ніколи на це не звертав уваги, видно було по публіці, що мене раді були бачити. Я взагалі слово "зірка" не дуже люблю. РОків надцять тому, коли в Каховці проходили таврійські ігри спеціальним гостем був Африк Симон. І коли в нього брали інтерв'ю він дуже гарно сказав:"Зірки на небі, до них ми не можемо доторкнутися, а я ось,- доторкніться до мене".

- Що Ви побажаєте житомирянам уцей святковий день?

Хотілося б побажати, щоб житомиряни, як івсі інші українці, не губили відчуття оптимізму, не опускали ніколи руки, бо життя продовжкється. Є Господь Бог і він не лишить без уваги людей, які свято вірять в те що вони роблять. Тому хочеться побажати, щоб люди завжди були щасливими, здоровими і пам'ятали, що Бог є любов і потрібно любити все навколо себе.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.