Як молодь ставиться до інтимних стосунків до шлюбу? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 08.09.2011 15:58

Розбещена молодь, відсутність культурних та моральних цінностей зробили Україну однією з лідерів по поширенню ВІЛ. Громадянські шлюби, які останнім часом стали в нашому суспільстві звичайним явищем, створюються і розпадаються. Тому я вирішив провести невеличке опитування на тему: "Як ти ставишся до інтимних відносин до шлюбу?"

Костя Осадчук.19 років, неодружений
Костя Осадчук.19 років, неодружений

Секс до шлюбу, це особиста справа кожного. Адже ще ніхто не відмінив у людини право на вибір. Особисто я дуже негативно відношуся до сексу до шлюбу, тому що тут дуже багато мінусів. Це небажана вагітність! Психічні травми! Безпліддя! Венеричні хвороби! СНІД! Список можна продовжувати... Хоча й цього вистачить з головою.

Яна Жуковська
Яна Жуковська

Когда вырастаешь, начинаешь смотреть на этот вопрос с другой стороны. Секс до брака или не до брака, не в этом суть.

Если мужчина, не чмо, а действительно мужчина с большой буквы,то он и от секса до брака не бросит свою девушку, а женится на ней,-это во-первых, а во-вторых, девственность ничего не дает в жизни,нормальные мужчины смотрят не на то,есть ли там у девушки девстенная плева или нет ее, а смотрят на саму девушку, на то, что она из себя представляет, так как любой умный мужчина понимает, что жить он будет в семье не с кусочком девственной плевы, а с женщиной, как с человеком,если он же конечно женщину все же за женщину воспринимает, а не как существо,которое должно ему, как производственная фабрика, наплодить детей и так далее. Иразве можно по девственности судить о девушке, девушка может быть девственной,по разным причинам,но при этом такой может оказаться змеей и стервой,что хоть вешайся или может оказаться вообще фригидной, холодной на чувства и так далее. И тем более, а что же делать тем бедным женщинам, которые оказались жертвами всяких козлов, они разве не имеют право на счастье и любовь?а что делать тем женщинам,которые вышли замуж,а мужья оказались самыми последними паразитами и разве такая женщина, после развода, то не имеет право на счастье и любовь?

Все это глупости, счастье в браке не зависит от того, что или до брака был секс, или не было секса, если люди друг друга по настоящему любят, уважают и психически адекватные, то они не будут строить свои отношения, брак на всяких глупостях.

Я не призываю к тому, чтобы все занимались сексом до брака-это личное дело каждого человека!

Оля Кучук. 18 років, назаміжня
Оля Кучук. 18 років, назаміжня

Думаю нічого суперстрашного і неправильного в цьому немає. Секс це важлива сторона відносин між хлопцем і дівчиною. І дійти до тілесною близькості можна раніше ніж до дверей РАГСу))

Влад Пучич. 26 років, одружений 5 років
Влад Пучич. 26 років, одружений 5 років

Cекс до шлюбу, рівно як секс у шлюбі - це цілком позитивно і природньо. Релігіям зручно створювати у людей якісь комплекси, що ґрунтуються на фізіологічних потребах - так всі апріорно гріховні. Взагалі, шлюб і секс - поняття з різних площин - соціальної та фізіологічної. Це все одно що порівнювати зелене і тепле.

Головне, щоб інтим був по любові і взаємній згоді. Хоча, ні, можна просто по взаємній згоді.)

Людмила Криницька, 19 років, неодружена
Людмила Криницька, 19 років, неодружена

На мою думку,перш за все,це залежить від стосунків між дівчиною та хлопцем,якщо ці відносини тривають досить довго,люди закохані...кожен сам обирає для себе це рішення,воно не має бути нагромаджено іншими думками або як щось обов'язкове з боку твоєї другої половинки...це вже не стосунки чи кохання а примус...звичайно,ми можемо помилитись у людині в яку віримо в яку закохані,але від помилок в житті ніхто не застрахований.Я проти того,що багато молодих людей,починають жити таким життям занадто рано...в такому віці ти не здатен захистити себе від різних проблем.

Оля Никитюк, 21 не заміжня, дітей немає.
Оля Никитюк, 21 не заміжня, дітей немає.

Особисто я вважаю, якщо ти людину кохаєш, тобто ти абсолютно впевнена в своєму обранцеві, то можна зважитись на інтимні стосунки і до шлюбу.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.