Поради першокурсникам!!! в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 01.09.2011 11:43

Всі, хто є студентом, або був ним колись знають скільки несподіванок чекає на першокурсників з початком навчання. Тому нижче я хочу запропонувати Вам поради від людей, які виявили бажання поділитися своїм досвідом.

Михайло Манилюк - студент- пятикурсник
Михайло Манилюк - студент- пятикурсник

- 1. Будьте впевнені в тому, що ви тільки абітурієнти, студентами ви будете після першої здачі сесії.

- 2. Не знаючи на практичному занняті відповідь на поставлене питання, довго не думайте, хай ставлять двійку, адже потрібно з чогось починати...

- 3.Якщо після випитої пляшки вина, вам захочеться потягнути ще одненьку, а на годинику 1-ша ночі, невздумайте лізти через балкон, злізти злізете, а от вилізти будете не взмозі.

Світлана Флікян - журналіст
Світлана Флікян - журналіст

- 1. Памятайте: ви маєте бути першими. Людина народжується лідером, а батьки, вихователі, суспільство постійно пригнічує її заборонами, настановами тощо. Якщо не хочете все життя залишатися слухняною овечкою в отарі, прагність до лідерства, проявляйте себе.

- 2. Вірте в себе і тоді у вас повірять інші.

- 3. Всю відповідальність за все беріть на себе. Не шукайте винних. Це не означає, що потрібно себе постійно критикувати і займатися самозЇданням. Помилки ми робимо для того, щоб потім детально проаналізувати їх і...забути. Це як ще одна сходинка до успіху, а шукання винних, перекладання відповідальності на "чужі плечі" лише забирає наш дорогоцінний час і ще дорогоцінніше здоровя.

- 4. Правило найважливіше: Любіть себе. Памятаєте одну з найосновніших заповідей: Полюби ближнього свого як самого себе? Якщо ж ми не любимо себе, це означає, що ми не любимо ближніх, а це вже гріх, або порушення законів природи. А природа порушень не пробачає.

Надія Миколаєнко - викладач
Надія Миколаєнко - викладач

- 1. Любіть один одного!

- 2. Будьте щирими й лишайтеся самі собою!

- 3. Будьте вдячні тим, хто допомагає, чує Вас, розуміє мовчки!

Юлія Пально
Юлія Пально

- 1. Все заплановане втілюй у життя якомога швидше (роки в університеті проходять зі швидкістю світла).

- 2. Реально оцінюй себе і свої можливості. Ніколи не переймайся, якщо щось не вдалося тобі відразу -навчитися можна всьому!

- 3. Цінуй тих, хто поряд з тобою осилює науку.))) Навчання закінчиться, а друзі залишаться.

Ну і на сам кінець я теж хочу дати одну пораду. БУДЬТЕ САМІ СОБОЮ і все у вас складеться.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.