Журналісти, їх роль у функціонуванні суспільства в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 06.06.2011 18:19

6 червня всі журналісти святкують "День журналіста", але ця професія не така уже й проста. Для того, щоб донести інформацію до читача (глядача, слухача) нерідко їм доводиться ризикувати своїм життям та здоров'ям. Не даремно цю професію вважають однією з найнебезпечніших, тож я вирішив провести опитування на тему: " Яку роль журналісти відіграють у функціонуванні суспільства?".

Тож нижче пропоную вам ознайомитись з результатами опитування:

Юлія Зубаха-студентка
Юлія Зубаха-студентка

Журналісти відіграють важливу роль у функціонуванні суспільства, оскільки саме вони зобов'язані якомога об'єктивніше інформувати людей про події. Не дарма їх вважають четвертою владою. Але, на жаль, у наш час досить багато так званих "журналістів", які ладні продатися фактично за безцінь. Тому, звичайно, хотілося б бачити у цій сфері тих людей, які щиро віддаються своїй справі.

Сергій Фещенко-журналіст
Сергій Фещенко-журналіст

Журналісти - це своєрідні ретранслятори того, що відбувається повсюди. Вони передають суспільству інформацію про те, що відбувається у світі. Цим самим вони його змінюють, оскільки саме завдяки журналістам ми фактично усе знаємо один про одного, про те, що відбувається, відбулося, станеться там, де нас немає.

Люди отримують інформацію, а отже - розширюють свій світогляд, стають обізнанішими. Обізнаноою людиною важче маніпулювати. У цьому і є заслуга журналістів. Хоча, звичайно, місце сидіння визначає точку зору. Хтось працює у фарватері владної ідеології, а хтось - намагається вичавити сенсацію там, де її, можливо і немає. Світ рухають інтереси і журналістику також. Від цього нікоди не подітися. Але прагнути треба до досконалості!

Антон Янковий-фотограф
Антон Янковий-фотограф

Якщо брати в цілому, то на мою думку світ без журналістики тай взагалі масмедіа був би набагато кращим ніж є зараз ;)

Марія Левковська-студентка
Марія Левковська-студентка

Журналисты - это, можно сказать, связующее звено между просто обществом и высшим обществом (политиками, звездами и остальными известными людьми). Еще они исполняют огромную информативную функцию. Их задание - знать все об о всем и об о всех и грамотно донести это к окружающим.

Юлія Сергеева-студентка
Юлія Сергеева-студентка

М.....ідеальні журналісти-люди нескореного духу(як би пафосно це не звучало, коли суспільство має проблеми, але мовчить-журналісти намагаються своєю діяльністю довести, що ми не сіра маса, а рішучі, ініціативні і вільні у думках та висловлюваннях громадяни. Заберіть у народу журналістів-відберете мову, а тоді вже не життя, а існування.

Андрій Охота-фотограф
Андрій Охота-фотограф

На мою думку журналісти розповсюджують факти, рекламу, піар, завдяки журналіствам суспільство знає більше про навколишнє серидовище.

Тож, як бачимо, більшість людей вважає, що журналісти відіграють важливу роль у функціонуванні суспільства, але є і такі, що вважають, що журналісти приносять шкоду. Часом це й справді так, та будемо сподіватись на те, що найближчим часом подібні випадки зникнуть з інформаційного простору, і журналісти будуть нести людям тільки добро.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.