Фінал проекту "Гендерний геокешинг" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.05.2011 22:17

24 травня для студентів Житомирського агро-технологічного коледжу було проведено останній геокешинг на тему «Гендер і суспільство». Даний задум реалізовувався в рамках проекту «Гендерна просвіта молоді Житомирщини» за підтримки Українського Жіночого Фонду спільно з Житомирською обласною Асоціацією фахівців соціальної сфери та Центром гендерної освіти при ЖДУ ім. І. Франка.

В загальному було проведено 4 геокешинги. Після кожного з них учасники ділилися своїми враженнями, (детальніше про геокешинг читайте:http://poglyad.com/blog/122/646/), тож нижче пропоную Вашій увазі враження учасників, коментарі до яких будуть зайвими:

Команда «Гармонія»
Команда «Гармонія»

"Всі веселі, креативні…

Всі чудові і спортивні!!!

Ми бажаєм Вам добра!

Гендерного всім чуття!!!"

Команда «Паритет»
Команда «Паритет»

"Було весело і класно

І прийшли всі дуже вчасно…

Швидко бігали, стрибали,

Всі завдання розв’язали!

І пограли і сміялись,

З гарним настроєм зостались!

Дякуємо тренерам, нашим

любим організаторам і

наставникам!!!!"

Команда «Kings and Qeens»
Команда «Kings and Qeens»

"Геокешинг – це чудово,

Ми пограли дуже «кльово»,

Всі здружились, згуртувались

І цікаво позмагались.

Дуже дякуємо Вам,

Нашим любим Тренеркам!!!!

Ми бажаєм Вам відваги,

Творчих злетів та наснаги!!!!

Нас запрошуйте й надалі,

Ми здобудемо медалі!!!=))"

Команда «Coca-Cola»
Команда «Coca-Cola»

"Супер-пупер!!!!!!!!!!!!!!! Хочемо ще!!! Раніше ніколи не чули про гендер, але сьогодні дізналися багато нової, що головне, цікавої та потрібної інформації. Сподіваємося на продовження."

Вікторія Безсмертна
Вікторія Безсмертна

"Усі чотири геокешинги пройшли чудово! Все було дуже класно!!! Я побувала і в ролі учасниці, і в ролі організатора, тож змогла відчути різницю між тим та іншим. Здобула неоціненний досвід, який можна застосувати у подальшій професійній діяльності.)))"

Команда «Амурчики»
Команда «Амурчики»

"Просто супер! Ми під враженнями!!!!! Класна команда, класна гра!!!!!Участь у даному змаганні допомогла зрозуміти, що проблема гендеру є досить актуальною!!!=)"

Надія Кушніренко
Надія Кушніренко

"Дуже вдячна організаторам проекту за пізнавальну інформацію про проблематику тендеру та змістовне проведення часу. Ця гра має два позитивні боки: нові знайомства та нова інформація. Як виявилося, проблема гендеру є досить актуальною і потребує поглибленого розгляду!!!!;)))"

Юлія Золотуха
Юлія Золотуха

"Я спробувала себе у ролі і учасниці, і у ролі організатора. Дуже сподобалося!!!!!!!!! Геокешинг – нова та цікава форма як проведення дозвілля, так і просвітницької діяльності. Після організації чотирьох змагань на різну тематику, можна цілковито стверджувати, що організаторкам вдалося зацікавити молодь гендерною тематикою."

Команда «Мандаринки»
Команда «Мандаринки»

"Враження від участі у геокешингу просто неймовірні!!!! Цікава форма проведення, цікаві завдання, гарна організація. Під час роботи у групах не лише знайомишся з новими друзями, а й дізнаєшся багато цікавого та корисного! Чудово було б організовувати такі змагання, задіявши ще більшу кількість людей. Дякуємо організаторам за класно проведений час!"

Покотило Юлія
Покотило Юлія

Мені, як координатору проекту, було дуже приємно чути ті моменти, що учасники не лише виражають своє задоволення стосовно гри, а ще й піднімають важливість розгляду питання гендеру. Цікавим є той момент, що більшість визнала, що до моменту участі в змаганнях досить часто в своєму житті керувалася стереотипами. А ще, приємно від учасників геокешингу чути фрази стосовно гендерної дискримінації та сексизму в рекламі))))) Дякую всім організаторам, які допомагали мені в реалізації геокешингів, та учасникам за активність і позитив!!!!!!!!!!!!!!)))))))))

Коментарі

  • Белла · 27.05.2011 00:37 · #

    Все чудове колись закінчується, і це сумно визнавати. Хочеться продовження............причому тією ж командою. Тому будемо чекати від організаторів нових цікавих проектів та подальшої спільної діяльності. Успіхів вам!!! Дяуємо журналісту (приємно:))!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.