"Своєю фотовиставкою я хочу привернути увагу людей, які хоча б чимось можуть допомогти цим беззахисним дітям",- Роман Котиков в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.05.2011 22:49

На наступному тижні відбудеться відкриття фотовиставки «Подаруй дітям свою любов!» фотохудожника Романа Котикова, тож я вирішив поспілкуватися з ним і дізнатись про особливість цієї фотовиставки, а також презентувати вам, дорогі читачі, частину робіт, які будуть представлені на вистаці:

- Ром як виникла ідея провести таку виставку, і в кого?

- Вже давненько почав фотографувати дітей друзів, племінників, хрищенників, вони просто заряджають мене своїм позитивом і енергетикою. Коли фотографій назбиралося – то якось мама і подала ідею створити невеличку домашню виставку.

А тут Віталій Сівко з громадської організації "21 століття" і запропонував мені попрацювати з дітками. Я не міг відмовитися. А вже в ході цієї роботи і виникла ідея створити фотовиставку соціального характеру до Міжнародного дня захисту дітей.

- Розкажи про особливості і проблеми роботи з дітьми з будинку малятка.

- Діти, які там знаходяться мають вік до 4-х років, і майже кожен має вади. Це не дозволяє їм сприймати світ у всіх кольорах. Тим більше, що ці діти ростуть без батьків, а точніше батьки відмовилися від них.

Працювати було легко, але незвично, бо кожна дитина по різному реагувала на мене, до кожної дитини потрібно було знайти свій підхід, відчути її та завоювати довіру.

- Чи виникалив тебе думки про всиновлення?

- Звичайно ж виникали, але зараз не маю такої можливості. Але хочу запевнити вас, що чим зможу – тим і буду допомагати цим діткам.

- Що можеш сказати роблячи підсумки проведеної роботи?

- Дуже велике «ДЯКУЮ» хочеться сказати всім тим, хто допомагає і підтримує мене в підготовці виставки. Ця фотовиставка багато чого навчила мене, а також допомогла зрозуміти багато життєвих істин.

У мене виникло безліч цікавих ідей, і я думаю, що в майбутньому я їх реалізую і порадую вас своїми роботами ще не раз.

( Анонс фотовиставки Романа Котикова дивись на: http://poglyad.com/blog/122/626/

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.