Олександра Нонік розповіла як в Житомирі пройшов конкурс краси "МІНІ МІС УКРАЇНА ПІВНІЧ 2011" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.05.2011 21:15

24 травня у приміщенні Обласного музично-драматичного театру імені І. Кочерги пройшов дитячий конкурс краси "Міні міс Україна Північ 2011". В конкурсі брали участь дівчатка від 5 до 13 років. Організатором цього конкурсу виступало модельне агенство "NONIK models". Мені вдалося поспілкуватися з директором цього модельного агенства Олександрою Нонік:

Олександра Нонік
Олександра Нонік

- Саш розкажи будь-ласка про цей конкурс та його особливості.

- Цей конкурс відрізняється від інших тим, що ми збираємо учасниць зі всього північного регіону нашої країни. Нажаль цього разу увесь регіон охопити не вдалось, ми більше попрацювали в житомирській області, але завданням, яке ми перед собою ставимо є зібрати талановитих дітей не тільки з міст, а і з сіл. Одразу після конкурсу ми відправляємось в подорож,- шукати маленьких талановитих красунь для участі в конкурсі наступного року.

Тема конкурсу цього разу у нас космічна, постановка відбувалась за мотивами казки "Маленький принц". Проведення планувалося до Дня космонавтики, але через різні обставини нам це не вдалося.

- Що отримала переможниця конкурсу?

- Переможниць конкурсу у нас було три (за кількістю вікових категорій), кожна з них отримала можливість взяти участь в конкурсі краси "Міні міс Україна 2011" та міжнародному конкурсі "Little міс Європа, Little міс слов'янка", також можливість брати участь у цих конкурсах отримало ще декілька дівчаток, їх відібрала представник всеукраїнського конкурсу краси "Міні міс Україна".

- Розкажи детальніше про вікові категорії.

- В нас було десять учасниць молодшої категорії, п'ять середньої, та п'ять старшої. Молодша група-це дівчатка від п'яти до семи років, середня-від восьми до дванадцяти, і старша група тринадцять років.

- Чи виникали якісь проблеми під час проведення та організації конкурсу?

Ніяких глобальних проблем не було. Цього разу ми дуже активно співпрацювали з батьками, що є дуже добре, але з іншої сторони робота з батьками на багато тяжча ніж робота з дітьми.

Також проблемою є те, що часто говорять, що такі дитячі конкурси краси,- це виховання дівчат "найдревнішої професії". Я вже звикла боротися з цим стереотипом, що моделей та учасниць конкурсів краси називають жінками легкої поведінки. Ми не збираємось виховувати з цих діток працівниць борделів!!!

Були люди, котрі писали, що подібні конкурси краси ламають дитячу психіку, але з цим я готова посперечатися у відкриту з будь ким. Ми, як організатори, позиціонуємо цей конкурс не як змагання між дітьми, а як свято яке вони роблять разом. Дівчатка дуже старалися, переживали щоб ніхто не збився, щоб все пройшло як заплановано, для них головне зробити красивий вихід. Більшість із них навіть незадумувались над тим, хто стане переможницею. Кожна з них отримала корону, і кожна стала переможницею. Це мабуть, є більш болючим питанням для батьків, котрі дуже хочутіли, щоб саме їхня дитина пермогла.

Безпрозванна Катерина
Безпрозванна Катерина

- Хто був у жюрі конкурсу?

- Ми вирішили нічого не видумувати, і запросити до нашого жюрі наших спонсорів, а наймолодшим членом жюрі стала Безпрозванна Катерина,- дівчинка, яка представляла Україну на конкурсі "Міні міс світу", і там стала кращою моделлю світу серед дітей.

- А які складнощі виникають під час проведення конкурсів краси з дорослими моделями ?

- Найбільше заважають злі язики, котрі говорять, що все продано і що мені заплатили, були випадки, коли мені навіть суми називали. Зізнаюсь чесно: я не заробила на конкурсах краси жодного разу. Якщо я виходжу в нуль-це вже дуже добре. Коли б я кожного разу брала гроші за перемоги в конкурсах, я б їздила на крутій машині, а в мене взагалі ніякої немає.

-А були пропозиції продати перше місце?

- Ні!!! Батьки, навіть якщо комусь і спалоб це на думку, побоялися б до мене підійти з таким питанням. Я їм одразу пояснила, що головна суть цього конкурсу це не перемога, а участь.

- Хто займався постановкою конкурсу?

- Ідея моя, але я звернулася за допомогою до професіоналів. У постановці мені допомагав актор та режисер Обласного музично-драматичного театру імені І. Кочерги Петро Авраменко.

- Мені також вдалося поспілкуватись з режисером даного конкурсу, і він розповів як проходила підготовка конкурсу та його особливості з режисерської точки зору: " Все проходило в чудовій атмосфері і було дуже цікаво працювати над підготовкою. Ми намагались поєднати формат шоу і казки. Із нового, що ми використали- це відеосупровід конкурсу, що є наближеннясм до 3D-шоу. Я дуже хвилювався, щоб відео не відвертало уваги від дівчаток але як мені здається у нас все вийшло і дівчпатка змогли показати себе у всій красі. Але це судити не мені, а глядачу, якись сидів у залі",- всміхаючись розповідає Петро Авраменко.

Петро Авраменко
Петро Авраменко
Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.