"Скрипка це королева музики, а баян можна назвати королем". в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 17.05.2011 11:51

Нещодавно мав можливість поспілкуватися з молодим талантом,- людиною яка майже увесь свій вільний час віддає музиці. Хлопцю, якого часто можна побачити на вулицях Житомира з величезною валізою за спиною, чи з баяном в руках.

Буду радий розповісти вам про Івана Завадського лауреата міжнародних та всеукраїнських фестивалів. Лауреата всеукраїнського конкурсу "Нові імена України" (2009 р.), дипломанта перших дельфійських ігор, що проходили в Києві...

Найбільшим своїм досягненням вважає те, що отримав третю премію в класичній категорії та другу в в естрадній у IV Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів «Perpetuum mobile», що проходив з 30 квітня до 4 травня на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

- Вань, розкажи як ти потрапив у музику?

Мабуть, як і всі. Я навчався в школі, де вчителька музики помітила в мені задатки музиканта, порадила батькам відвести мене до музичної школи.

Я тоді навчався у третьму класі. В музичній школі Стебельська Людмила Юріївна за рік у підготувала мене на обласний конкурс імені Анатолія Білошицького, де я зайняв перше місце.

Мабуть саме з цього моменту все і почалось. Всі навколо говорили:" Це твоє, тобі варто розвиватись",- ці слова відклались у мене у підсвідомості, і я всерйоз почав займатися музикою.

Звичайно були випадки, коли батьки змушували мене ходити до музичної школи, оскільки погуляти теж хочеться, а часу на все не вистачало.

- Чому обрав саме баян?

Коли віддавали мене до музичної школи, то викладачі порадили баян, бо, як вони говорили: "Баян можна взяти під руку і де завгодно пограти".

Коли я починав навчання в музичній школі, ніхто навіть не думав про те, що з мене може вийти музикант. Це було просто зайняття вільногочасу: "Щоб по вулицях не бігав".

Це зараз я можу розповідати про баян та його майже безмежні можливості годинами, а тоді...

- Ти граєш тільки на баяні?

Ні, я також граю на фортепіано, його в музичному училищі імені Віктора Степановича Косенка, де я навчаюсь на даний момент, вивчаю як додатковий інструмент.

- Я знаю, що ти записав пісню під назвою "Чому", розкажи про її детальніше.

Так, нещодавно я записав свою першу пісню, автором слів якої є мій брат- Микола Завадський.

Ідея виникла спонтанно. У нас в училищі, під час концертів, більшість вокалістів співають під "мінусовки", а я захотів заспівати під живе акомпонування. Оскільки я маю багато друзів-музикантів в училищі, яким я дуже вдячний за допомогу в записі пісні, я разом з ними виконав цю пісню на концерті вживу. Вийшло просто суперово, і ми вирішили пісню записати.

До цього також підштовхувала можливість виходу пісні в ефір на радіо "Житомирська хвиля". Я у конкурсі "Перша нота", який вони проводили 2009 року був переможцем, і за це отримав можливість виходу моїх пісень в радіоефір.

Зараз працюю над записом ще 2-х пісень, які ви незабаром матимете можливість оцінити.

- Ходять чутки що ти знімаєш кліп до своєї пісні.

Це правда, мій знайомий-Віталій Барташевський запропонував відзняти кліп на цю пісню. І ми власними зусиллями (без фінансування) вже закінчуємо роботу над кліпом.

Основний етап зйомок вже пройшов, залишилось лише звести все до купи і презентувати глядачу.

Першими, хто побачить цю роботу будуть користувачі соціальних мереж, але якщо хтось зацікавиться цим продуктом, то я залюбки дам запис для трансляції.

- Що можеш порадити починаючим музикантам?

Перш за все, треба любити свою справу, і слухати наставників. Якщо бути гарним учнем хорошого вчителя, то з цього може вийти щось путнє. Ну і ніколи не відступати від своєї мети.

- Ось такий він,- молодий і талановитий, фантазер та мрійник, але він вважає, що будь-яка робота рано чи пізно дає свої плоди,- тож працюймо над собою, і наші мрії збудуться!!!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.