Роуп-джампінг,- драйв на мосту!!! в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 16.05.2011 21:23

Житомиряни мали можливість пригнути з мосту, звичайно ж зі страховкою. Цей незвичний вид спорту називається роуп-джампінг.

Роуп-джампінг (англ. ROPE Jumping) — це напрям екстремальної активності, що полягає в стрибку і подальшому вільному падінні (польоті вниз) з високого об'єкту. При цьому для зупинки падіння використовується амортизуюча система альпіністських мотузок і спорядження. У польоті можна виконувати акробатичні трюки і елементи. Винайдений американським скалолазом Деном Османом в 1989 році.

Відмінність від в тому, що в банджі-джампінгу стрибок здійснюється вертикально вниз з гумовим канатом, в роуп-джампінгу стрибки здійснюються на альпіністському спорядженні з переходом в горизонтальний маятник.

"Наша команда з усією відповідальністю відноситься до питання безпеки на мосту під час проведення стрибків. Спорядження міняється кожні 100 стрибків. Допускаються лише особи від 18 і старші, які не мають фізичних і психічних обмежень, що може бути перешкодою для безпечного здійснення стрибків. Також ми використовуємо альпіністське спорядження відомих зарубіжних фірм, а також дублюючу система (страховку)",- розповідає організатор стрибків.

Головна порада початківцям - стрибнути і випробувати чарівні відчуття польоту і свободи. Ну і звичайно слухати інструктора і виконувати все, що він говорить, який розповідає що робити не можна, що небажано, і завдяки чому можна отримати масу незабутніх вражень.

Я стрибнув і не пошкодував!!! Це неймовірні враження,які ні з чим не можна порівняти. Тож пропоную вашій увазі мій перший стрибок:

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.