Гурт "Полюси" відзняв кліп на пісню "Однакові сни" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 10.05.2011 10:33

В парку культури та відпочинку міста Коростень 6 травня відбулись зйомки кліпу поп-рок гурту "Полюси", що з Чернівців. Зйомки відбувались за підтримки житомирської обласної молодіжної громадської організації "ХХІ покоління".

Зі слів Віталія Сівка - голови ЖОМГО "ХХІ покоління", саме він запропонував зняти кліп у Коростені. "Я вперше був у Коростені пів року тому, я був на стільки вражений красою міста, що не зважаючи на те, що перші дні зйомок проходили в Києві, я запропонував хлопцям відзняти частину кліпу на пісню "Однакові сни" тут, і вони погодились",- розповідає Віталій.

Режисереом кліпу який, доречі, проходить в рамках проекту "Талановита Україна", став Вадя Ротор.

"В кліпі розповідається історія про хлопця й дівчину, котрі не є знайомими, але сняться один - одному",- розповідають хлопці.

Хоча у гурту вже є відео до пісні "Чернівці", але вони вважають цей кліп своєю дебютною роботою, оскільки в попередньому кліпі вони не знімались (був взятий тільки запис пісні).

Також нам вдалось дізнатись, що найближчим часом плануються зйомки ще декількох кліпів для гурту "Полюси" та вихід альбому, який попередньо запланований на вересень.

Проекти "Талановита Україна" і "Талановита Житомирщина" започатковані Житомирською обласною молодіжною громадською організацією "ХХІ покоління" за сприяння обласної державної адміністрації, обласної ради, облдержтелерадіокомпанії, рекламного ательє "Люкс Design", фотостудії HD-Studio та інших... Одним із напрямів роботи соціального проекту є підтримка розвитку української музики.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.