"МІНІ-МІС ЖИТОМИР 2011" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 05.05.2011 20:30

В Житомирі до Міжнародного Дня Захисту Дітей 30 травня о 18.00 в приміщенні Житомирської обласної телерадіокомпанії, відбудеться фінальне шоу дитячого фестивалю талантів і краси "МІНІ-МІС ЖИТОМИР 2011".

Як повідомили організатори проходити змагання буде за мотивами казки "Попелюшка". Переможниця конкурсу представлятиме м. Житомир на всеукраїнському конкурсі краси "МІНІ-МІС Укратна".

Організовує конкурс перше професійне модельне агентство м. Житомира "Gloria Model Style". Що створюють грандіозне свято не лише для дітей, але і для дорослих.

Ілона Пурлієва
Ілона Пурлієва

"Минулого року конкурс талантів і краси "міні-міс Житомир 2010" занурив нас в атмосферу казки "Дюймовочка", цього року нас чекає не менш захоплююча пригода, ми побачимо не лише чудеса перевтілень, але і відкриємо нові і зовсім юні таланти, адже учасницям від 5 до 13 років. Модельне агентство "Gloria Model Style" не перестає допомагати дітям, тому частина грошей з кожного проданого квитка піде на добродійну допомогу",- говорить Ілона Пурлиєва президент модельного агенства "Gloria Model Style".

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.