Громадські організації та мета їх створення. (Думка студентів) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 05.05.2011 11:00

Останнім часом створюється безліч громадських організацій, які мають гучні назви та гасла. Майже всі з них стверджують, що метою їх створення є "великий і чистий задум". Та чи так це є??? Чи насправді громадські організації створюються аби допомагати??? Про це ми вирішили запитати студентів - людей, силу і завзяття яких найчастіше і використовують такі організації. Ми запитали в них: "Для чого, на вашу думку, створюються громадські організації",- і ось які відповіді ми отримали:

Сергей Яроменко ЖГТУ:

"Для того щоб головний "створювач" на основі крику студентів, великих слів когось діяча, і т.д. прославив своє ім"я, підняти авторитет...

Більшість об"єднань на мою думку були створені саме через це."

Юлія Гуз ЖДУ ім. Івана франка:

"Частина громадських організацій створена для відмивання грошей певних осіб, інша - для піару себе, себто керівників, яким нудно жити просто так. Деякі громадські організації роблять щось корисне, але за умови, що проблеми, які вони вирішуюють, найбільше і найгостріше зачіпають людей, які є членами тієї організації."

Ярослава Гапонова ЖДУ ім. Івана Франка:

"Утворюються для спільної реалізації спільних інтересів але,на жаль, реалізація будь-чого в нашій країні найчастіше так і залишається на паперах."

Марія Левковська НАВСУ:

"Для спільної реалізації спільних інтересів таких як :

культурних, економічних, вікових, гендерних, регіональних, релігійних, професійних, соціальних..."

Ольга Кучук ЖДУ ім. Івана франка:

"Для того,щоб хоч щось робити"

Олексій Андріюк ЖДУ ім. Івана франка:

"На мою думку, громадські організації створюються з метою відстоювання прав суспільства. Їх діяльність є дуже важливою на сьогоднішній день через те, що в нашій країні склалася непроста, як політична, так і соціальна ситуація. Також громадські організації допомагають молоді у їх самореалізації."

Ось такі думки нашої молоді. Та на нашу думку,якщо громадська організація зробила хоч щось хороше-вона зробила добру справу, сукупність яких ми називаємо добром.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.