Ірен Роздобудько в Житомирі презентувала нову книгу в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 28.04.2011 13:57

В Житомирі 27 квітня у приміщенні «Кавоманії» відбулась презентація нової книжки Ірен Роздобудько «Мандрівки без сенсу і моралі». Також презентувався диск відомого українського барда Ігоря Жука, який є чоловіком Роздобудько.

Перша презентація книги відбулась у Києві 12 квітня, а Житомир є першим містом, не рахуючи столиці, де презентується книга. Найближчим часом будуть проходити презентації у Маріуполі, Горлівці, Донецьку…

«Для нас, несподіваним чином, Житомир став містом прем’єр. Минулого разу я читала уривки книги. Яку я зараз тримаю в руках ще з папірців, а сьогодні це вже готовий продукт.

В книзі описані десять країн, найбільш екзотичною з них є Малайзія. Це не туристична книга, хоч у ній описуються різні мої пригоди під час подорожей світом.

Багато чим у написанні цієї книги я завдячую своїй вдачі, бо коли я приїжджаю в будь-яку країну, я не прямую по туристичних маршрутах, а іду навмання. Так було в Америці і в Малайзії…

Коли я поночі виходила і йшла куди очі дивляться, то на ранок всі говорили, що я здуріла, і що це небезпечно.

До цієї книги вміщені найбільш цікаві факти із моїх подорожей»,- розповідає Ірен.

Наприклад в Малайзії зі мною сталась така пригода: «Якось ми зайшли з подругою до музею народного мистецтва Малайзії. Там були воскові фігури малайзійських жінок, що сажають рис. Нікого поблизу не було, я перелізла через огорожу до цієї «жіночки», і попросила мою компаньйонку мене сфотографувати ( ну нема нікого - от і вирішила похуліганити).

І тут, коли я присідаю щоб створити вигляд саджання рису, заходить група японців. Бачачи мою подругу, яка навела на мене об’єктив, вони також починають мене фотографувати ( не здогадуючись що я не воскова фігура). Я втомилась, а вставати незручно, та довелось. Я встала, а вони як заверещать…це було щось!!!

Уявляєте, 20 японців верещать та махають руками?! Не знаючи що зробити, я їм вклонилася,- вони заплескали в долоні і попросили мене повторити. Так мене сфотографувала подруга, і ще 20 японців», всміхаючись розповіла Роздобудько показуючи ілюстрації до цієї історії в книзі.

«Тут ще розміщено ще чимало цікавих історій з якими ви можете ознайомитись прочитавши книгу. Та й взагалі, ця книга смачна!!! Я її люблю»,- сказала авторка закінчуючи опис книги.

Під час зустрічі письменниця розповіла й про вихід її книжки для сліпих дітей надрукованої шрифтом Брайля.

Та подарункову книжку для діток, за основу якої були взяті записи із зошиту, який Ірен з подругою почали вести ще у 5 класі.

Говорячи ж про диск «Лист», то він став першим авторським диском Ігоря Жука, що був виданий великим накладом, до того це були, або спільні роботи, або невеликі «самвидавівські» тиражі.

Назву йому дала однойменна пісня, що отримала минулого року другу премію на конкурсі «Коронація слова» у номінації «Пісенна лірика про кохання».

По завершенню презентації Роздобудько підписувала книги своїм шанувальникам, та фотографувалась з усіма бажаючими.

Коментарі

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.