Тюльпанова алея для студентів=) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 27.04.2011 13:28

Краса врятує світ!!! Це гасло найбільше підійшло б Музиці Олександру Леонідовичу – декану соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка. Саме з його ініціативи у дворі вузу з'явилася чудова тюльпанова алея, яка вже другий рік радує око студентів та гостей університету.

Олександр Леонідович розповів: "Одна журналістка брала в мене інтерв'ю і сказала пророчі слова: "Щоб голова не боліла - потрібно шукати рукам заняття". І взагалі, людина має щось вміти, щось робити руками. Для мене, як для психолога, це хобі. Разом із тим, це об'єднує тебе з іншими людьми, а коли створюється щось красиве, то це дає відчуття небуденності, свята!!! "

– А як виникла ідея створення такої алеї?

– Просто на цих землях нічого не росло. Ми років вісім думали, що тут зробити? Потім, одного разу, в гостях Володимира Федоровича Шинкарука, а в нього багато тюльпанів, я згадав свій армійський досвід...

– Що саме?

–Я служив у калмицько-казахських степах. Там нічого не росло, але росли тюльпани. Два тижні степи просто цвіли!!!

Після того, як я це згадав, ми почали шукати ці тюльпани і знайшли ті, які до речі, були взяті дикими із тих самих степів. Голандці ж зробили із них спеціальні клумбові дуже невибагливі сорти. Ми їх посадили, і не зважаючи на те, що була вкрай несприятлива погода нині тюльпани цвітуть і радують оточуючих.

Зараз тут дві тисячі тюльпанів, а наступного року їх стане втричі більше. Це буде просто неперевершене видовище!!!

Тож приходьте та подивіться на це рукотворне чудо, може і у вас виникне ідея змінити щось у цьому світі на краще.

Коментарі

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.