Ірен Роздобудько та Ігор Жук в Житомирі. в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 27.04.2011 11:21

27 КВІТНЯ о 17:00 запрошуємо всіх гостей та жителів міста Житомир на зустріч та автограф-сесію з Іреною Роздобудько та Ігорем Жуком до ТЦ «КВАДРАТ».

Вхід - філіжанка кави :)

Нова книжка Ірен Роздобудько «Мандрівки без сенсу і моралі» продовжує серію «Мандри» видавництва «Нора-Друк», в якій вже виходили оповіді Максима Кідрука та Лесі Ворониної. Відома письменниця в своїй новій книзі переко­нує нас, що «світ малий», та пропонує змінити картинку і відкрити двері до іншої реальності.

Саме це є найпривабливішим у мандрах – перестрибувати часову прірву і потрапляти в невідоме. Варто налаштуватися на трансляційні хвилі, які охоплюють в кожній незнайомій місцевості, і тоді заговорить і каміння...

Автор понад трьохсот пісень, кіносценарист, художник та фізик Ігорь Жук зібрав разом 24 своїх пісні на новому диску «Лист», назву якому дала пісня-лауреат конкурсу «Коронація слова» 2010 року в номінації «Пісенна лірика про кохання».

Ірен РОЗДОБУДЬКО

Народилася в Донецьку. Закінчила Київський Державний університет – факультет журналістики. Окрім роботи в різноманітних засобах масової інформації, працювала: офіціанткою в ресторані, Снігуронькою в фірмі «Свято», шпрехшталмейстером в цирку, методистом в кінотеатрі, кіномеханіком в відеосалоні, телетайпісткою, диктором радіогазети металургійного заводу...

З 1988 року живе і працює в Києві.

Захоплення – малює, вишиває бісером, грає на гітарі, плаває з аквалангом і на питання: «Чи вмієте ви грати на роялі?», відповідає: «Не знаю, треба спробувати...» Спробувала створити мультфільм – щось вийшло. Кінець кінцем у цьому році відпрацювала в журі Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів «Крок».

Нині працює головним редактором журналу «Караван історій. Україна», а також викладає сценарну майстерність на кінофакультеті Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Член Асоціації українських письменників. Лауреат і володар Гран-Прі літературного конкурсу «Коронація слова», лауреат Міжнародної літературної премії ім. Ю. Долгорукого (Москва, 2005), конкурсу «Книга року – Бі-Бі-Сі» (2006). Приз «Золотий Фенікс» Міжнародного книжкового ярмарку (Харків, 2007), перше місце в Міжнародному конкурсі дитячої літератури «Портал» (2007), лауреат премії «Книга року – 2010» (журнал «Кореспондент». Приз за кращий кіносценарій на Міжнародному кінофестивалі телевізійних фільмів «Бар 2008» (Чорногорія).

Автор 15 романів, трьох книг для дітей, двох книг віршів, сценаріїв 5 художніх фільмів. Дружина Ігора Жука.

Ігор ЖУК

Народився на Львівщині. Закінчив Львівський держуніверситет – фізичний факультет, потім – аспірантуру Інституту Теоретичної фізики Академії наук України. Кандидат фізико-математичних наук. Двадцять років працював фізиком, паралельно пишучи пісні, малюючи картини, пишучи кіносценарії науково-популярного кіно і науково-популярні книжечки для дітей. В цей час також навчався при майстерні київських художників Г. О. Зубченко та Г.Д.Пришедька. Потім вісімнадцять років працював художником, спеціалістом з комп’ютерної графіки, головним дизайнером видавничого проекту. З 2008 року – старший науковий співробітник Інституту космічних досліджень НАНУ – НКАУ.

Автор сценаріїв понад 30 фільмів Національної Кінематеки України «Київнаукфільм», трьох науково-пізнавальних книжок для дітей видавництва «Веселка», першого учбового видання Видавничого Дому Києво-Могилянської Академії (1993), п’єси для лялькового театру (Волинський обласний театр ляльок, 1983), близько 400 пісень українською, російською та польською мовами. Композитор анімаційного фільму «Йшов трамвай №9...» («Укранімафільм», 2002 – «Срібний Ведмідь» Берліннале-2003).

Член Спілки кінематографістів України. Лауреат і володар Спецпризу за кращу поезію І Всесоюзного фестивалю авторської пісні (Саратов, 1986), Лауреат творчої премії ім. В.Стуса за 1997 р. Лауреат Всеукраїнського поетичного вернісажу «Троянди й виноград» (Фонд ім. М.Рильського, 2006). Дипломант та лауреат літературного

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.