«Подаруй дітям свою любов!» виставка фотохудожника Романа Котикова. в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.04.2011 18:52

Діти – наша радість і життя! Діти – наша надія та майбутнє! Вони живуть у власному світі, який багато хто з дорослих не бачить!

Запрошуємо жителів та гостей міста Житомира на соціальну фотовиставку «Подаруй дітям свою любов!» фотохудожника Романа Котикова.

Виставка відбудеться з 1 по 5 червня у арт-галереї «Акрополь» (м. Житомир, «Імперіалъ», площа Перемоги, 10). Вхід вільний.

У розмові Роман сказав:"Це для мене перша виставка, над якою я працюю вже досить довго і в яку вкладаю всю душу. Ні для кого не секрет, що більшість фото, які будуть виставлені на фотовиставці - це фотографії зроблені в будинку малютки. Цим я і хочу привернути увагу тих людей, які хоча б чимось можуть допомогти цим беззахисним дітям. Після першої поїздки до дітей - мене вони так вразили, що думка про те, щоб відступати навіть не розглядалася. Зараз вже всі фото проходять останню обробку і будуть іти на друк"

Подаруйте дітям свою батьківську любов і опіку! Подаруйте дітям добрий та відкритий світ!

Роман дякує всім, хто сприяє організації виставки. Окрема вдячність за допомогу організації "ХХІ покоління", а особливо Віталію Сівку, який весь цей час допомагає у організації виставки.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.