І знову ритмічний арт-моб "Єдині ритмом"!!! в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.04.2011 13:05

Арт-моб "Єдині ритмом" 30 квітня заполонить 9 міст України. Серед міст-учаників цього року: КИЇВ, ОДЕСА, ХЕРСОН, ХАРКІВ, ДОНЕЦЬК, ВІННИЦЯ, СІМФЕРОПОЛЬ, МИКОЛАЇВ та ЖИТОМИР. Вони одночасно об'єднаються ритмом, попри все, що коїться в країні. В Житомирі він розпочнеться о 17.00 на "Фонтані", а потім учасники арт-мобу підриватимуть ритмом серце Житомира - вулицю Михайлівську.

Арт-моб використовує принцип флеш-мобу (з англійської – «натовп нізвідки»). За кілька днів до акції організатори анонсують місце і час зустрічі. До участі запрошуються як професійні перкусіоністи, так і абсолютні новачки, будь-які інші музиканти зі своїми інструментами, актори театрів,артисти, що працюють з вогнем, танцювальні ансамблі, вокальні колективи, і взагалі усі охочі співати,танцювати, дивитися,слухати і творити.

Стань учасником арт-мобу "Єдині ритмом" просто прийшовши на місце проведення.

Для участі з собою потрібно мати:

-гарний настрій;

-ритм всередині себе;

на вибір:

-музичний інструмент, з якого можна добути ритмічні звуки (барабан, маракас, шейкер, коробочку, літаври, трикутник, баночку з горохом, кастрюлю, кастан’єти тощо);

-вокальні дані для імпровізованого співу;

-навички імпровізації в танці

-інше на ваш розсуд)))

Навіть той, хто ніколи в житті не тримав в руках барабана, завдяки особливостям колективної гри та з допомогою представників проекту «Ритми життя», може навчитися грати за кілька хвилин.

Механізм колективної гри на барабанах полягає у можливості легкого і швидкого порозуміння її учасників, не залежно від їх кількості. Майже одразу «натовп нізвідки» перетворюється на злагоджений музичний колектив. Мелодії створені кількома десятками барабанів та іншими музичними інструментами, співи і танці, феєричні виступи акторів вогню, музикантів, перкусіоністів, танцорів перетворюють акцію на яскравий вуличний перфоманс.

Арт-моб "ЄДИНІ РИТМОМ" не обмежений географічно – він може бути проведений в будь-якому місті України чи Світу. Проект спрямований на популяризацію перкусії як такої, підтримку артистів оригінального жанру і є кроком до єднання та порозуміння між усіма людьми. Тож прийди і відчуй себе частинкою цього запального дійства!!!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.