В Житомирі презентували український технотриллер "Бот" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 18.10.2012 16:58

17 жовтня в Житомирі відбулась презентація книги Максима Кідрука "Бот". Ця книга, за словами автора, є першим українським технотриллером.


Довідка:
Техно-трилер — жанр художньої літератури, що досліджує взаємодію людини з реально існуючими технологіями, а насамперед — фатальні помилки у цій взаємодії, що призводять до техногенних катастроф. Це гібридний жанр, в якому використовуються теми наукової фантастики, воєнної повісті, пригодницького роману та специфічні засоби, притаманні трилерам, які повинні викликати у глядачів або читачів тривожне очікування, тривогу, страх.


У порівнянні з іншими жанрами, у техно-трилерах велика увага приділяється технічним описам — за рівнем деталізації технології з техно-трилером може зрівнятися лише наукова фантастика. У таких творах широко розкриваються принципи роботи техніки, закономірності функціонування живих організмів, причини виникнення тих чи інших природних явищ. Але на відміну від фантастики, техно-трилер описує події, які відбуватимуться уже завтра, а не через 10, 100 чи 1000 років (при цьому, як правило, базуючись на вже існуючих технологіях). Описана в цих творах техніка має реальні прототипи, або відповідає яким-небудь основним тенденціям в розвитку сучасної науки.
Один з найвідоміших техно-трилерів у світі — «Парк Юрського період» Майкла Крайтон. Крайтон вважається батьком цього жанру.Після презентації книги Максим залюбки дав відповіді на запитання, які цікавлять читачів.
Він розповів як йому, після перечитування книги його знайомими доводилось адаптовувати книгу для жінок та як маленькі "хлопчики" в пустелі Атакама стануть людожерами.
Зараз книга бот видана накладом в 3 тисячі примірників, але Максим впевнений, що найближчим часом буде і друге і третє видання.Ще автор поділився тим,що є висока ймовірність того, що книга скоровийде і в Європі. Автор сподівається на переклади англійською та німецькою мовами.
Фото Олександра Крижанівського. Використання тільки за згодою автора.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.