«Інноваційний прорив - 2012» в Житомирі в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 29.09.2012 11:55

В Житомирі 26 вересня В ЖДУ імені Івана Франка, за участю студентів ЖДУ, ЖДТУ, ЖІМ, ЖНАЕУ, відбулася презентація всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив - 2012».


Інноваційні проекти приймаються з 15 серпня по 28 жовтня на сайті конкурсу. Кращі проекти будуть представлені венчурним інвесторам України та США, а переможець отримає можливість розвитку свого проекту в бізнес-інкубаторі Happy Farm
Компанія Global Management Challenge Ukraine оголошує про старт нового сезону Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив - 2012». До участі у конкурсі запрошуються вчені, підприємці, розробники, студенти, школярі – автори інноваційних ідей і проектів, які прагнуть побудувати бізнес на основі своїх інноваційних рішень й потребують розвитку і підтримки своїх проектів.
У цьому році конкурсні роботи приймаються за чотирма основними напрямками:
IT та телекомунікації: додатки, social media, робототехніка, пo та ін; енергетика, альтернативні джерела енергії; медицина, біотехнології і фармація; екологія та ресурсозбереження. Також передбачена категорія «інше», яка об'єднує проекти, що не відповідають основним напрямам.
Конкурс пройде в шість основних етапів: 
1. З 15 серпня по 28 жовтня 2012 року. Подача заявок на участь в конкурсі авторами інноваційних ідей та проектів на сайті конкурсу www.ukrinnovation.com.
2. Вересень 2012. Проведення круглих столів в Україні, у шести містах - Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Харкові, Тернополі за участю представників бізнесу, влади і найбільших ВНЗ країни.
3. 5 листопада 2012. Оголошення півфіналістів, відібраних експертним комітетом конкурсу.
4. Листопад 2012. Проведення навчальної програми для півфіналістів конкурсу, складання ними Executive Summary (зведеного резюме проекту за стандартами Кремнієвій Долині).
5. 30 листопада 2012. Оголошено фіналістів конкурсу, відібраних міжнародним експертним комітетом на підставі наданих Executive Summary.
6. 6 грудня 2012. Road Show – презентація проектів-фіналістів перед інвесторами.
Для проектів конкурсу «Інноваційний прорив - 2012» передбачено 6 номінацій:
«Інноваційний прорив - 2012»; «Краща інновація для Києва»; «Інноваційний потенціал»; Grand Reserve, «Краща інноваційна ідея» (серед студентів); «Кращий молодіжний проект» (серед школярів).
«Ми проводимо конкурс «Інноваційний прорив - 2012» вже четвертий рік. Україна фонтанує талантами та інноваційними ідеями, але, на жаль, далеко не у всіх є розуміння того, як ці ідеї втілити в життя і перетворити їх на успішні бізнес-проекти. Ми проаналізували хід конкурсу за 2009-2011 роки та вирішили внести ряд нововведень цього року, - говорить Анна Дегтерева, засновник конкурсу, генеральний директор компанії Global Management Challenge Ukraine. - У цьому сезоні ми робимо акцент на найперспективніших напрямках і ставимо на молодь - школярів та студентів, які не тільки дуже швидко пристосовуються до сучасного неймовірно динамічному розвитку технологій, але й задають тон цим змінам».
Переможець конкурсу отримає приз - програму розвитку свого проекту в бізнес-інкубаторі Happy Farm. Переможці в молодіжних номінаціях також будуть нагороджені навчальними програмами від партнера конкурсу «Інноваційний прорив - 2012» бізнес-інкубатора Happy Farm.
Довідка
Всеукраїнський конкурс «Інноваційний прорив», організований компанією Global Management Challenge Ukraine, проводиться з 2009 року. Місія конкурсу: сприяти розвитку інноваційної діяльності в Україні шляхом об'єднання інтересів інвесторів, розробників та підприємств для успішного втілення в життя нових продуктів та послуг. Мета конкурсу: підвищити економічну ефективність галузевих бізнесів шляхом впровадження інноваційних проектів українських розробників. Предметом конкурсу є формування бази даних інноваційних проектів, їх експертиза і ранжування, відбір і просування найкращих для залучення інвестицій. За три роки проведення конкурсу в ньому взяло участь більше 900 інноваційних проектів. Сайт конкурсу www.ukrinnovation.com


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.