Чи потрібне українцям ЄВРО 2012? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 13.05.2012 17:23

ЄВРО 2012 розпочнеться скоро, зх приводу цього чемпіонату говорили багато. Я вирішив провести своє невеличке опитування і дізнатися: "Чи потрібне ЄВРО 2012 українцям?".

Вікторія Безсмертна
Вікторія Безсмертна


На мою думку, наша країна не готова до прийому чемпіонату такого маштабу. Для того щоб приймати європейців слід підняти Україну на європейський рівень. Адже ЄВРО 2012 це не нагода заробити гроші, а можливість показати свою країну, проявити себе. Та, на жаль, при тому, що в нас є що показати ми не вміємо користуватися своїми можливостями.

Ольга Демьянчук
Ольга Демьянчук


Важко сказати. Певно, це потрібно було тим "українцям", які відкривали стадіони і не образили себе при цьому :) А пересічний громадянин, навіть шалений вболівальник, навряд чи зможе собі дозволити квиточок на матч. На сьогодні - ЄВРО однозначно потрібно проводити, адже на підготовку витрачено немало коштів. Тому будемо надіятись, що іноземці, які все ж ризикнуть завітати до нашої країни, повернуться живі-здорові і з позитивними емоціями!!!

Влад Пучич
Влад Пучич


ЄВРО однозначно потрібне як для нашого спорту, так і престижу країни загалом. Не потрібна жлобська влада, яка перетворила свято футболу на джерело наднаживи для себе особисто і ганьбу для країни.

Юлія Петрук
Юлія Петрук


Нам те ЄВРО-2012 взагалі не потрібне!!!
В країні й так з фінансуванням не все гаразд,а вони ще гроші спускають невідомо куди! Краще б людям зарплатню видавали таку як потрібно,а не зрізали її майже на половину!!!
А замість стадіонів хай би будували будинки,і селили людей в нормальні умови, а то є такі будинки в яких не то що жити,на них дихати сташно.

Лариса Мудревська
Лариса Мудревська


Євро-2012 зумовить приїзд туристів в Україну, що є гарним показником. Також Україна заявить про себе на європейській арені. Але, поряд з цим існує більше мінусів: підвищення цін у рази, зовнішні та внутрішні борги, зниження рівня життя... Вже зараз учні шкіл та студенти ВНЗ відчувають вплив Євро-2012 - скорочений та пришвидшений термін навчання, а випускники знаходяться у ще більш складній ситуації.
Ті об'єкти, які будуються "для" Євро-2012 можуть призвести до банкрутства у майбутньому, тому, що забудовники не зможуть утримувати їх. Це стосується і НСК Олімпійського. Він буде заповнений лише під час ігор, а пізніше приноситиме збитки. Україна може опинитися у новій кризі.

Катерина Галич
Катерина Галич


Больше да, чем нет! Безусловно это даст возможность украинским предпринимателям подзаработать, да и дороги, с горем пополам, хоть кое-где подлатали. Ну такое. По большому счету, это масштабное событие, которое могло повысить уровень жизни в нашей стране, НО...не с нашим подходом.) Заработать, то заработают конечно те, кто "керует"))), а Украину опять на посмешище! Увы, но приоритеты попрежнему расставлены неверно!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.