Чого чоловіки хочуть на День святого Валентина (відповідь жінкам) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 11.02.2012 17:51

Нещодавно в блозі опублікував матеріал "Що жінки хочуть отримати на День святого Валентина?", а потім зрозумів що таким чином дискрімінував чоловіків, бо їх це свято також стосується.
Я, на День святого Валентина, хочу побути з дівчиною яку кохаю поруч. Чого хочуть інші чоловіки? Це ви дізнаєтесь тільки прочитавши публікацію нижче.

Дмитро Скачков
Дмитро Скачков


Жінки хочуть прикрас та романтики, а чоловіки - романтики зі своєю прекрасною. )))
Дивне штучне свято - цей день св.Валентина. Для нерішучих - шанс розпочати стосунки. Для тих, хто не дає достатньо ласк і уваги протягом року - шанс реабілітуватись. Для комерсантів - шанс заробити. А для справжніх закоханих - кожна зустріч є святом. А найкращим дарунком - проведений разом час.
Будьте справжніми!

Александр Гаврильченко
Александр Гаврильченко


Хочу услышать"ДА"!На моё предложение руки и сердца!:)

Артем Боседовський
Артем Боседовський


Тим чоловікам, у кого вже є з ким зустрічати це свято подарунок не потрібен, оскільки головним подарунком є їх друга половинка)))

Дмитрий Голумбевский
Дмитрий Голумбевский


Чоловіки у цей день часто сваряться зі своїми дівчатами, щоб вони їх не змушували кудись йди а "кахве" або у кіно, бо там буде купа таких самих "парочок". Це таке я чув від друзів. Сам я кілька років поспіль чудово провожу це свято. Дарую чудовий настрій людині яка зі мною поряд!

Артем Шапаренко
Артем Шапаренко


Мені здається, що не потрібно саме 14 лютого, що б дарувати щось особливе коханому чоловіку. Це потрібно робити постійно, якщо почуття справжні.
Особисто мені це і потрібно=)

Олександр Цибулько
Олександр Цибулько


Не знаю як іншим чоловікам, мені особисто в День Валентина потрібно, щоб кохана була поруч, а все інше вже залишається на задньому плані.

Руслан Бондарь
Руслан Бондарь


Так як, доля мені ще не усміхнулася і я не зустрів своє кохання з яким би я зумів пов’язати все своє життя, і розділити всі найкращі його миті, на питання «Що чоловіки хочуть отримати на День святого Валентина?» відповім наступним чином. Я думаю, що найкращий подарунок на таке свято не повинен носити ніякої матеріальної цінності, а бути духовним і щирим! Таким подарунком, як на мене, обов’язково повинно бути взаємне освідчення в коханні, яке може дещо більше носити романтичний характер, ніж завжди. Для мене, було б подарунком, в цей день і взагалі завжди, щоб моя кохана була щаслива, здорова, життєрадісна і наші стосунки трималися на взаєморозумінні, довірі та щирому коханні. Маю надію, що якщо не святий Валентин, то сам рік Дракона допоможе мені зустріти таку кохану людину якій я зможу дарувати такі «подарунки»!

Алеша Кот
Алеша Кот


Хотелось бы провести целый день с родным мне человеком - моей девушкой!!! Так-как кроме неё ничего и не нада, ведь она это всё для меня=)

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.