Володимир Гришко: "Коли українці співають, то італійці нервово курять в куточку" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 11.02.2012 15:46

Нещодавно мав можливість відвідати концерт Володимира Гришко, де він виступив зі своєю естрадною програмою. Був приємно вражений репертуаром, хоч очікував більше класики. Після виступу ледь дочекалися маестро на прес-конференцію, на яку він не пішов поки не підписав всім бажаючим диски та не перефотографувався чи не з половиною залу. Пропоную вам невеличкий огляд із розмови Володимира Гришко з журналістами.

Володимир Гришко
Володимир Гришко


Що змусило Вас змінити репертуар і повернутися до України?
Зараз я на піку своєї вокальної форми, я можу співати все що завгодно: шансон, попсу, лірику, неокласику, оперу, народні пісні... Багато років я був за кордоном, але мене завжди тягнуло додому.

Володимир Гришко
Володимир Гришко


Я повернувся, тому що хочу донести українському народові, що він не є робочою силою, а є конкурентноспроможним. Щоб люди зрозуміли, що остарбайтери, які їдуть сюди з Росії та заробляють телеведучими, не дають дороги нашим артистам. Я хочу допомогти українцям, бо коли українці співають, то італійці нервово курять в куточку. Так було, так є і так буде.

Володимир Гришко
Володимир Гришко


Не шкодуєте що покинули оперу?
Опера, як і моя належність українській нації, вона як сорочка під моєю шкірою. В моїх жилах тече козацька кров разом з оперною.
Часом мені щось в душі рве, знову тягне в оперу і думаю чи правильно, що я пішов звідтілля? Потім відкриваю свій паспорт і дивлюсь, що мені 50 і думаю що туди більше не повернусь, адже я вже там був. Я був на висоті. Працював з Франко Дзефереллі, Кончаловським, Монсеррат Кабальє, Лучано Паваротті. Там я вже був. А тепер, хочу здійснитися, як колись після оперної сцени здійснилися великий Муслім Магомаєв та Володимир Гнатюк. Я хочу співаючи бути до вас ближче. Під час виступу піти до вас у зал, обмінятися із вами позитивною енергетикою… в опері цього немає.

Володимир Гришко
Володимир Гришко


Ви виступали із всесвітньо відомими виконавцями. Виступ із ким для вас є найзначнішим?
Це маестро Лучано Паваротті. Людина-Сонце, людина-Бог. Я в нього багато навчився. Згадую, що коли я його запросив у Київ, він відмовився від концерту в Польщі і приїхав до мене.

Володимир Гришко
Володимир Гришко


Чи траплялися недруги на шляху?
Доля звела мене із видатними людьми. Зустрічались і заздрісні, які всіляко намагалися завадити моїй кар`єрі. Але все ж таки правда допомогла мені.

Володимир Гришко
Володимир Гришко


Які плани на найближчий час?
Найближчим часом буде довга дорога в Китай, а перед тим в Германію. Репертуаром у Германії буде шансон та лірика, а от у Китаї буде неокласика.

Володимир Гришко
Володимир Гришко


Володимир Гришко
Володимир Гришко


А перед дорогою в Китай відвідаєте ще міста України?
Так, безумовно. 27 лютого, наприклад, планується концерт в Бердичеві.

Коментарі

  • Сашко · 02.03.2012 14:28 · #

    Юр, а тепер не полінуйся і повидаляй ці безглузді коменти під моїми матеріалами. Не до того звертаєшся.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.