Що жінки хочуть отримати на День святого Валентина? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 08.02.2012 17:01

Вибрати подарунок, особливо до Дня святого Валентина, дуже складна справа. Чоловіки днями ламають собі голови, щоб зрозуміти чого хоче їхня кохана. Найкращий спосіб це дізнатися - запитати у дівчини. Але ж так сюрприз не вдасться!!! Для спрощення "мук" я провів опитування серед прекрасної половини людства. Кортить дізнатися чого жінки хочуть на День святого Валентина? Читайте нижче.

Іра Леонець
Іра Леонець


Все дуже просто і банально. Хочеться тепла, чоловічого плеча, щоб все тихо спокійно і він поряд. А щодо конкретних подарунків, то солодощі в першу чергу, а найбільше хотілось би невеличкої казки, якоїсь несподіваної прогулянки, чи вечері в романтичному місці, а краще неймовірно романтичне освідчення!!!

Вікторія Васильчук
Вікторія Васильчук


Ми з коханим намагаємося робити собі дні Валентина якомога частіше. Набагато приємніше отримувати подарунки і веселитися в будні дні. А взагалі - найприємніше - це провести цей день разом, обійняти один одного. Тут головне увага. А подарунки можуть бути різними: і мила валентинка, і пркрасна каблучка, і тепла шапочка. Головне, щоб це було від душі! Кохайте і будьте коханими!

Світлана Флікян
Світлана Флікян


Квіти, сердечка та інші традиційні атрибути Дня св. Валентина - не люблю. Мені подобалося, коли у школі в цей день під партою хлопці залишали подарунки, а я не знала, від кого саме вони. Одного разу навіть поцілувала однокласника, але потім виявилося, що подарунок подарував не він=). Хотілося, щоб і тепер мені хтгось робив подарунки, а я не знала, хто саме. А від чоловіка очікую хороше вино, смачну вечерю і. ...святкову гру в шахмати (обожнюю грати в шахмати:-).

Олександра Фоя
Олександра Фоя


Чесно кажучи, в нас з чоловіком більш, ніж спокійне ставлення до цього дня. Бо в нас в календарі є свої особисті свята закоханих. Але чого б не відзначити і День святого Валентина? Свято начебто непогане, тим більше, коли тобі щось дарують. Як правило, мій чоловік заздалегідь обережно "зондує грунт" на предмет чого б я хотіла=). А я, в свою чергу, так само обережно даю зрозуміти, що хочу. Конкретно цього року я хочу фарбу для волосся.

Наталка Хомич
Наталка Хомич


Кожна дівчина, в першу чергу, цінує увагу і турботу з боку коханої людини. І я не виключення. Мій ідеальний сценарій - це отримати коханого на цілий день, провести незабутньо час лише вдвох, присвятити його один одному. Ми б могли виконувати бажання один одного і це,на мою думку, найкращий подарунок. От так насправді все просто)

Оксана Кришталь
Оксана Кришталь


Якщо чесно, то я не можу дати остаточну відповідь, на рахунок цього запитання! Але впевнена у тому, що хотілося б якийсь романтичний подарунок... щось незвичне, оригінальне! Бо в наш час, чомусь, чоловіча стать почала забувати про неї! Головне, щоб подарунок був від душі, а що подарувати, то вже залишу на фантазію свого коханого!) Жінкам не на стільки важливо, що дарується, а важливо ЯК саме подаровано!) Головне увага і індивідуальність у виборі подаруночків!

Іринка Бондарчук
Іринка Бондарчук


Чесно кажучи, вже набридли листівочки-сердечки, ніщо не значущі сувенірчики. Хочеться просто уваги і тепла. А у моєму випадку, найбільшим подарунком буде хоч побачити коханого. Він далеко, й хочеться мати змогу провести цей день разом.

Оля Грушина
Оля Грушина


Я считаю, что в этот праздник можно подарить что угодно. Если у кого-то есть вторая половинка, можно подарить совместную фотографии и естественно подобрать красивую рамочку, так само купить кулончика в форме сердечка, подарить игрушку. Я уже знаю,что мне мой любимый подарит кулончик У меня будет одна половина сердца, а у него вторая половина. А вот что ему подарить еще не придумала... Это такой праздник, что можно подарить даже любую безделушку, самое главное, что человек проявил к тебе своё внимание и не забыл.

Марія Хімич
Марія Хімич


На свята я завжди чекаю від коханого більше уваги до себе. Це найцінніший подарунок! А на День святого Валентина, зокрема, хочеться чогось з відповідною атрибутикою. І якщо чоловік не може вигадати нічого оригінального, хай згадає три чарівні літери - КЮЗ (Київський ювелірний завод)! А якщо серйозно, то хочеться просто романтичний вечір, проведений лише вдвох!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.