Яким має бути хороший бармен? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 06.02.2012 22:38

6 лютого всі бармени світу святкують своє професійне свято, тому в мене виникла ідея провести опитування на тему: "Яким має бути хороший бармен?" Провівши невеличке опитування, можу запропонувати вам перлік характеристик та навичок, які люди хочуть бачити в барменах.

Анна Мартини
Анна Мартини


Хороший бармен в наше время редкость! Он должен быть быстрым и шустрым, ведь три часа ждать один коктейль никому не охота. Но как мне кажеться, в первую очередь, он должен быть креативным!Простого знания ингредиентов мало, нужно уметь заменять компоненты (если один из нужных отсутствует или закончился) так, чтобы не изменять желаемый вкус. Хороший бармен не только „коктейль-мастер”, но и, часто случается, терпеливый слушатель душевных излияний клиента, поэтому терпение и обаятельная располагающая улыбка тоже очень важные качества.

Дмитрий Барановский
Дмитрий Барановский


Де б ви не були, саме від бармена залежить як якісно та швидко будуть обслуговувати клієнтів. В першу чергу бармен повинен бути завжди в хорошому настрої та правильно поводитись зі своїми клієнтами.
Він повинен бути швидким та точним, а коктейлі повинні бути не тільки красивими на колір, а й мати приємний смак. Це я кажу як бармен.

Оля Кучук
Оля Кучук


На бармена має бути приємно дивитись і в тверезому стані теж.=) Ну а взагалі, крім всяких коктейльних спецефектів, він має допомогти розібратись у різноманітті незрозумілих назв напоїв, і за класикою жанру, вислухати всю гірку долю самотніх відвідувачів.

Олександра Андрійчук
Олександра Андрійчук


Бармен повинен мати професіоналізм, який межує з напівмістицизмом рухів, бути дуже уважним до побажань клієнтів. Також він має вміти слухати, бо бармен, як і перукар, перший психолог. А ще неймовірна посмішка і як не врода, то хоча б чарівність.

Іванна Омельчук
Іванна Омельчук


По-перше, справжній бармен має бути професіоналом, адже головне в його професії-це віртуозно та особливо готувати коктейлі й інші напої.
По-друге, справжній бармен має бути трішки психологом, адже клієнти не завжди в хорошому настрої, і так приємно коли чудова людина, ніби й не близька тобі, але вміє підтримати, в міру вислухати, ще й дати життєву пораду)
Також бармен має бути веселим та оптимістичним. Обожнюю, коли завітаєш до закладу, а бармени веселі, підтанцьовують, веселяться, одразу настрій святковий і заряджаєшся позитивом на весь вечір. Розумієш, що людині подобається її робота.

Людмила Грищенко
Людмила Грищенко


Хороший бармен повинен бути охайним, чистолюбивим, мати приємну зовнішність. І обовязково вдосконалювати свої вміння!!! І найголовніше: він повинен розуміти людей та вміти з ними спілкуватися.

Анастасия Ермакова
Анастасия Ермакова


1. Вежливый.
2. Приятной внешности.
3. Одет в форму.
4. Среднего и выше роста.
5. Не медлительный.
6. Не полный.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.