Житомирським студентам розповідали про рак молочної залози в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 01.02.2012 20:43

31 січня в Житомирському агротехнічному коледжі пройшов семінар, під час якого студентам розповідали про способи виявлення та методи обстеження раку молочної залози. Також студентам розповіли про фактори ризику, які можуть спричинити онкологічні захворювання.
Подібний семінар був проведений 24 січня для студентів ДПТНЗ «Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну».


Інформаційно-просвітницькі семінари проводяться Наталією Кривой – заступником директора центру гендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка за підтримки Українського жіночого фонду та Фонду ім. Комен в Україні.


Фонд ім. Коменце найбільше всесвітнє масове співтовариство людей, що перенесли рак молочної залози, і активістів, які борються за спасіння життя хворих, підтримують і забезпечують належний догляд усім, хто страждає від хвороби, і заохочують науковців до пошуку лікувальних препаратів.


«На сьогоднішній день молодь мало поінформована про подібні захворювання. Виявилося, що студенти недостатньо володіють інформацією про захворювання на рак молочної залози та факторів, що можуть знизити його розвиток. Враховуючи темпи поширення хвороби, необхідно проводити ознайомчі заходи, щоб запобігти негативним наслідкам, до яких може призвести ігнорування подібних захворювань»,- розповідає Наталія Кривой.


Цікавим фактом є й те, що рак молочної залози – це не лише жіноча хвороба, оскільки станом на 2009 рік кількість чоловіків, які захворіли становила 130 осіб, а кількість померлих з них – 69.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.