Як підготуватися до ЗНО??? (розповідають студенти) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.01.2012 18:39

Ви ще не студент??? Тоді Вам до нас!!! Зовнішнє незалежне оцінювання вже на носі, і цим матеріалом я розпочинаю підбірочку опитувань, за допомогою яких спробую дати поради випускникам. Перше питання, яке виникає: "Як готуватися???". Відповідь на нього ви знайдете нижче.

Дар'я Костюшко
Дар'я Костюшко


Для початку, треба вірити в себе. Остаточно визначитись з вибором предметів. Більшу увагу приділяти основним предметам. Не вішати ніс. І кожного дня хоча б 2 години витрачати на підготовку. Якщо є мета, то успіх прийде обов`язково.

Віта Демусь
Віта Демусь


Краще більше часу приділяти підготовці безпосередньо перед ЗНО. Більше готуватися самостійно. Тільки незрозумілий матеріал опрацьовувати з репетиторами. Вибирати добре знані предмети для здачі, то і підготовка значно полегшиться.

Танюша Барановська
Танюша Барановська


Раджу вам: приділяти увагу кожного дня тим предметам, які необхідні вам при тестуванні, нехай це буде година, але це краще ніж готуватись в останню ніч перед тестом.

Юлія Петрук
Юлія Петрук


Самая лучшая подготовка - это ходить на все уроки, внимательно слушать учителя, выполнять домашние задания и учиться на протяжении всех лет, а не начинать думать в 11 классе, когда времени совсем не остается! Вот это самая лучшая подготовка!

Сніжана Бондарчук
Сніжана Бондарчук


Є речі - надто неймовірні, щоб у них можна було повірити. Але немає речей таких неймовірних, щоб їх не могло бути. (Томас Гарді)
Власне кажучи, здавати ЗНО я дуже боялась, адже то був другий випуск в школі, який йшов на незалежне оцінювання. Але, як не крути, "відмазатись" було неможливо!!!
Як на мене, в першу чергу не слід панікувати і налаштовувати себе негативно.
Звісно, коли вперше береш до рук зошит з питаннями, то стає трішки моторошно, і враження, що ти з всього написаного знаєш зовсім мало. Але все не так страшно, як здається.
ГОЛОВНЕ! Запам'ятай, що все вивчити НЕМОЖЛИВО. Якщо тобі попадеться декілька таких питань, відповіді на які не знаєш, спробуй подумати логічно, або вгадати :)
Ввечері, перед іспитом, треба розслабитись (в розумному значенні цього слова) : прогулятись, прийняти гарячу ванну і т.п. Бо якщо ти будеш сидіти над книжками, то твій організм може здатись, і ти нічого не згадаєш. Вранці, перед іспитом, просто погортати книжку, власні записи. До речі в 40% (за законом підлості) попадаються ті питання, які зранку десь бачив у зошиті чи книжці. Перед іспитом з'їж шматочок чорного шоколаду, (для роботи мозку) і з впевненістю йди.
Найголовніше - психологічна підготовка. Правильний розподіл часу.

Аня Першко
Аня Першко


Інформація добре запам'ятовується, коли записується. Особисто я писала на листах А4 всі дати(історія), і вішала їх у кімнаті на стінах. Коли проходила повз них, зупинялася, і перевіряла свої знання. ЗНО з історії здала на 181 бал=)

Коментарі

  • Alex · 05.02.2012 16:27 · #

    Цікаво було почитати, дякую!
    І ось таке питання виникло: чи реально підготуватися до ЗНО "з нуля"?
    Така конкретна ситуація. Потрібно пройти ЗНО цього року. Школу я закінчив у 1993 році. З тих пір шкільна програма, якщо казати обережно, дещо змінилася ))). До того ж, я ніколи в школі не вивчав українську мову та літературу, бо школа була розташована переважно в Прибалтиці, а часом - в Білорусі, Середній Азії та на Далекому Сході ).
    Хто що порадить, як підготуватися, і чи це взагалі можливе?

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.