Як не застудитися взимку? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 23.01.2012 11:36

Традиційно взимку всі хворіють грипом та застудою, але ж є люди яким вдається уникнути нашестя вірусів. Є безліч порад, завдяки яким можна вберегтися від застуди, тож я вирішив провести невеличке опитування, в якому попросив людей поділитися своїми рецептами здоров'я.

Марина Каплун
Марина Каплун

Щоб не застудитися потрібно тепленько одягатися, частіше пити гаряче та тікати подалі від усіх переносчиків зарази. Якщо вам довелося довгий час перебувати на холоді, то можу порекомендувати випити чашечку глінтвейну, але не захоплюватися сильно цим напоєм, бо бажаний результат змінять небажані наслідки. А при застуді чудово допомагає варення, особливо малинове, чи грушове, чи абрикосове - на ваш смак.)

Петро Авраменко
Петро Авраменко

Корінь імбіря додавати до їжі, або просто тоненько відрізаний ломтик з медом. Але найкращий спосіб це не вірити у хворобу. Тоді хвороба не вірить у свої сили.

Марина Шашкова
Марина Шашкова

Психологічний настрій грає велику роль: якщо ви подумали, що зараз захворієте, то обов’язково так і станеться. Здоров'я у великій мірі залежить від настрою, для оптимістично налаштованої людини не страшні застуди. Намагайтесь бачити більше позитивного в житті,більше посміхатись) І думайте про те, що ваш сильний і здоровий організм ні за що не піддасться хворобі - тоді всі інфекції обійдуть вас стороною!

Артём Милиневский
Артём Милиневский

Можу порадиди дiдiвськi методи: термоядернi часник та цибуля. Також бiльше вiтамiнiв. Фрукти, овочi. А також, наряду з усiма iншими методами - гарна порцiя смiху та сила самоналаштування i позитивноi думки.

Ірина Ковальчук
Ірина Ковальчук

Лимони, багато часу на свіжому повітрі, з роботи і на роботу - тільки пішки! Багато чаю з медом та свіжі фрукти!

Лесик Панасюк
Лесик Панасюк

Щоб вберегтися від застуди взимку треба бути поруч з теплими людьми. Все просто :)

Лерка Скрипнюк
Лерка Скрипнюк

Такі продукти, як часник можуть протидіяти застуді завдяки хімічному елементу - аліцин. Британські вчені стверджують, що люди, які щодня їдять продукти з харчовою добавкою "аліцин", на 46% рідше хворіють і швидше одужують, якщо все ж таки підхопили застуду. Для профілактики рекомендовано їсти 2 зубчики свіжого часнику.

Не хворійте;)

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.