Як чоловіки ставляться до дівчат, що палять? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 18.01.2012 21:11

Коли бачу дівчат, які йдуть вулицею і смалять цигарку,- в мене з'являється відчуття легкої відрази. Мода? Мені здається, що мода тут ні до чого. Я вважаю, що жіночий фемінізм багато людей розуміють не так, як то мало б бути... Тож, любі жінки, не потрібно виправдовувати себе, просто почитайте думки чоловіків з цього приводу, і зробіть для себе висновок.

Андрій Мартиненко
Андрій Мартиненко

Одна фраза - очень негативно!!!

Ігор Шурпан
Ігор Шурпан

До цих «чудернацько димлячих паравозиків»? З сумом та жалем. Смішно дивитися коли юнки і вже дорослі жінки ховаються на задвірках або інших малолюдних місцях «щоб батьки не дізналися». Сумне видовище...

Глеб Алексеенко
Глеб Алексеенко

Напевно нейтрально. Палити чи ні - це справа кожного.

Але якщо моя дівчина збиралася б покинути палити, я б її не тільки підтримав, а й став би для неї прикладом, і ми зробили б це разом.

Мельничук Дмитро
Мельничук Дмитро

Ну, шановні, як же я можу ставитись до дівчинки, яка палить, якщо я сам не палю? Звісно ж дууже негативно і не хороше. Намагаюсь навіть не спілкуватись з такими баришнями, та й компанію таку теж не обирати. Тим паче, для дівчат це взагалі не круто, а навпаки дуже ганебно.

Лёша Яворский
Лёша Яворский

Я считаю, что курение вовсе не украшает девушку. Оно и мужчинам не очень помогает, поскольку приносит только вред. С личного опыта знаю, как сложно совмещать занятия спортом и курение, но так уж сложилось, что еще в детстве мы смотрели на наших отцов и старших товарищей, и считали что это один из признаков взрослой жизни. Предполагаю, что практически каждый парень в детстве ходил по дому с неподкуреной сигаретой, и чувствовал себя так намного взрослее.(или хотя бы со спичкой)

Но если к мужчинам курение хоть как то можно привязать, то к женщинам, а тем более к девушкам, просто невозможно. Ведь все что нас привлекает в девушках, уничтожается этой глупой и вредной привычкой. Неприятный запах, задышка, проблемы с давлением в молодом возрасте, а самое главное, что категорически запрещает девушкам курить, это будущая беременность. Только глупый человек, понимая что будет в себе вынашивать ребенка, всё равно курит. Девочки, дорогие, честно вам говорю, курение считается мужской привычкой, и сигарета совсем не делает вас привлекательнее. В некоторых случаях это даже наоборот вызывает отвращение.

Віталій Кичкирук
Віталій Кичкирук

Моя дружина не палить. Це і є відповідь. Крім того вже давно світом ходить думка, що цілувати дівчину, що тільки-но курила, на смак - як облизувати попільничку.

Андрей Ваврийский
Андрей Ваврийский

Я, як людина яка займається спортом, і взагалі не курив, навіть не пробував, ставлюсь до куріння дівчат дуже негативно! Тому - що в курінні я не бачю нічого доброго, а для дівчат тимпаче. В мене є дуже багато знайомих дівчат, і подруг, і всі вони курять, я не розумію для чого це їм, вони ж всі в майбутні мами, а їх це навіть не бентежить. Я би при виборі собі дівчини, а в майбутньому своєї жінки, обрав би ту яка не курить, тому, що хочу щоб в мене були здорові діти, щоб без вад зі здоров'ям. Все в їхніх руках, вибір за ними: "Курити, чи ні?".

Вячеслав Омелькович
Вячеслав Омелькович

Я ставлюся до цього нормально. Ми не маємо права нікому вказувати що робити, і що краще для його здоров'я. Кожна людина робить що хоче. Зараз так модно!!!

Андрій Семенюк
Андрій Семенюк

Жінки давно вже емансипувались. Що тут скажеш? Вони не зобов'язані обмежувати себе у задоволеннях, які доступні чоловікам. Нехай палять, коли їм це подобається (тому що я й сам отримую від цього задоволення). Тут питання потрібно ставити по-іншому: "Як ти ставишся до паління взагалі?", а дівчина то чи хлопець неважливо. Хоча я проти того, щоб дівчина палила перед і підчас вагітності чи в присутності дітей.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.