Як списати на екзамені??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 17.01.2012 09:26

Під час сесії більшість студентів задає собі питання: "Як списати на екзамені?". Мені й самому доводилося грішити таким чином, але палити себе якось нелогічно.=) Я підготував для вас підбірочку цікавих способів списати від людей, яким доводилось зустрічатися з креативністю та винахідливістю студентів та школярів.

Зоряна Головецька
Зоряна Головецька

Пам'ятаю,як моя подружка приклеїла шпаргалки з відповідями на підошви.))На контрольній ними скористалась, а зняти забула... Тож коли йшла додому з уроку, то всі перехожі вивчали алгебру по "її слідам")))

А ще, був випадок з одним знайомим,який зазделегідь знав, що його викличе викладач до дошки. Тому без усіляких пересторог вирішив допомогти собі, і написав підказки прямо на дошці. Учитель прийшов,але так нічого не помітив. А мій знайомий отримав гарну оцінку.

Андрей Левковский
Андрей Левковский

Лучший способ списать - это телефон с большим экраном, или по старинке шпаргалки.

А оригинальным бы я назвал такой способ: перед экзаменом на парте написать нужные формулы, а потом спокойно положить на них листик и скатывать.

Іра Безверха
Іра Безверха

Під час навчання на першому курсі бачила багато способів списати. Я клала шпори в калькулятор, або в пенал. Одного разу навіть зробила шпору на скотчі. Деякі брали темний папір та писали на ньому олівцем. Також нещодавно дізналася, що фотографували парту, роздруковували кольором на папері і писали на ньому шпори. Потым можна було легко покласти на парту і списувати. Іноді на партах писали олівцем=)

Ольга Ігнатова
Ольга Ігнатова

Ахах, багато разів ми всі списували, але я одразу беру всі довідники з дому, і в наглу списую. Потім якісь вчитель забирає, і зачасту його читає, поки я спокійно списую з іншого=)

Юля Шевчук
Юля Шевчук

То що ж таке шпаргалка? Які вони бувають, і як їх вірно використовувати? От питання які не дають нам спокою сьогодні, у ці похмурі напружені дні зимовоъ сесії. Дехто думає що я не списую бо така принципова. Це відмазка. Я списую, але шпаргалки ще треба готувати, і взагалі їх використання – суцільний стрес. Якось я списувала і та шпора в мене випала тоді коли я здавала роботу...=) На моє щастя вона розчинилася десь під партою, тож оцінкою я була задоволена.)

Способів є багато, але не всім вони підходять!!! Хіба пацан надягне спідницю,щоб заглядати під нею в шпору? Але!!! Якщо людина хитра то списати можна будь з чого. Коли списуєш думаєш: "Блін...хоч би не попалила..або де ж це питання...Блін, як ці шпори шурхають". Не паліться!!! І все у вас вийде.

Марина Сокол
Марина Сокол

Звичайно немає людини, яка може знати все! Тому ми дуже часто зустрічаємо слово "шпаргалка". У мене зараз сессія, от і я зіткнулась із цією проблею. Але нам допоміг викладач, який вже має на цьому досвід.

Беретмо звичайний папір, на якому друкується потрібний текст (шириною 5-7см), потіт до цієї стрічки приклеюємо скоч... розмочуємо під водою та знімаємо папір.. от і все, цей скоч з надрукованим текстом можна приклеїти навіть на руку. Досить зручно!!! Так що не треба переживати через дрібниці, бо завжди можна знайти вихід.=)

Ігор Кобилецький
Ігор Кобилецький

На екзамені посварився з екзаменатором, і вона сказала что я неспиши її на екзамен. Оскільки перевіряла кишені, то я вийшов на коридор, де взяв шпору, а у піджаку зробив дірку в кишені. коли перевіряли, то я показував пусті кишені, а потім сів тихенько і списав.

Надюша Нестерчук
Надюша Нестерчук

Знаєте, як не спишеш, то не дихнеш. Починаючи зі школи, шпаргалки засовували у пенал, або для письмової відповіді брали декілька аркушів паперу,на одному з яких лежала "велика шпора".

Зі вступом в університет, змінилась посада, ти вже не школяр а студент. Ось тут то все і почалося. Шпори ховалися в одязі, зі зворотньої сторони спідниці прикріплювалися шпора, і спідниця могла просто завертатися коли потрібно.

Сама часом використовувалана навушники. Подруга з іншої аудиторії начитувала матеріал, а я записувала швиденько в листочок, але після декількох покашлювань, було не тільки смішно але й плакати від страху хотілося. Завершальним етапом стало те, що шнур від телефону в мене виліз, і моя подруга почала начитувати матеріал на всю аудиторію. Після того разу я більше не списую, вважаю краще прочитати, і написати своїми словами, тоді не втрачається власна думка.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.