Переможець Х-фактору Віктор Романченко ще не почав витрачати два мільйони в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 16.01.2012 21:06

Фіналісти другого сезону Х-фактору в рамках туру 15-ма містами України завітали до Житомира, який став другим містом після столиці, що зустріло у себе новоспечених зірок.

Мав за щастя поспілкуватися з переможцем шоу Х-фактор Віктором Романченко.

Які враження від житомирської публіки?

В мене не такий великий досвід, щоб говорити хто кращий, а хто гірший. А взагалі, дуже теплий прийом, дуже класна публіка і красиве місто.

Як вам виступалося перед незнайомою публікою?

Житомир- це перше незнайоме нам місто. Можна сказати "перший старт", але виступати було не складно, бо на прямих ефірах, де були наші перші виступи, переживань було набагато більше. Мені здається, що всім учасникам було виступати простіше, оскільки вже є трошки досвіду.

Фіналісти Х-фактору
Фіналісти Х-фактору

Як думаєш, чи не будуть вас сприймати як другорядних артистів, через те, що це був другий сезон, а не перший?

З кожним роком рейтинг шоу Х-фактора зростає. На скільки мені відомо, в другому сезоні набагато більше голосувало людей (це аналізуючи кількість надісланих смс) тому, з цього можна зробити висновок, що з кожним роком популярність шоу зростає. Як на мене, то третій сезон буде бомбою, а фіналісти будуть ще популярнішими ніж в попередні роки.

Чи почав вже витрачати свій виграш??? Це ж 2 мільйони?

Ні, ще не почав витрачати. Потрібно ще фундамент залити на "забор", а потім вже витрачати. Я ж говорив раніше, що поставлю "забор" та нові ворота, тому поки не витрачаю,- посміхаючись говорить Романченко.

Х-фактор в Житомирі
Х-фактор в Житомирі

Чи не виникає відчуття своєрідних ревнощів через те, що публіка деяких фіналістів зустрічає тепліше ніж тебе?

Ні, не виникає, тому що добре зрозуміло, що у хлопців публіка більш активна. Дівчата будуть вп'ятьох пищати, а здаватиметься що їх 350 чоловік. Тут нічого такого не має, і ревнувати причин також. Я навіть радий за хлопців.

Ви отримуєте гонорари за виступи в цьому турі?

Ні! Ми нічого не отримуємо.

Чи змінилося ставлення близьких та знайомих після перемоги?

Абсолютно не змінилося. Дуже сумує жінка з дитиною, ну і родичі. Хочуть зустрітися, але зараз немає можливості. Зараз тур, потім інші будуть заходи, а потім знову тур...

Скільки ви не бачили близьких?

Я не бачив їх три з половиною місяці, потім тиждень побув з рідними, і ось знову на 16 днів в тур.

Що можете побажати своїм фанатам?

Я всіх вітаю з минулими святами, та святами, які будуть. Хочу побажати здоров'я, щастя, і щоб всі люди залишались справжніми людьми.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.