П'ятниця 13 - нещасливий день? (Думка молоді.) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 13.01.2012 13:40

П'ятницю тринадцятого багато людей називають нещасливим днем, але чи варто вірити у забобони???

Я провів невелике опитування серед молоді і дізнався їхню думку з цього приводу. Нижче пропоеую вам ознайомитися з результатами моєї роботи:

Настена Пецык
Настена Пецык

Я в это не верю. Просто сочетание одного и другого приводит нас в какой-то легкий ужас, стрем, что ли)на самом деле несчастливым днем может оказаться,как показывает практика,самый обычный,казалось бы,денек.вот так). И еще, со мной никогда ничего неприятного не случалось в пятницу 13.=)

Вікторія Космацька
Вікторія Космацька

Число 13 вважається поганим числом - мовляв, "чортова дюжина" завжди приносить одні тільки неприємності! А коли вона поєднується із п'ятницею - то просто ховайся.

Число 13 часто символізує щось погане: наприклад, 13 духів зла у

Каббалі,втілення злих насмішок, непокою, зради, а ще є Іуда, який вважався апостолом № 13.

Але у кожній ситуації можна знайти як негатив - так і позитив. Як склянка з водою - вона може бути напівпуста або напівповна.

Вікторія Васильчук
Вікторія Васильчук

У що віриш - те й здійснюється) Якщо не хочеш, щоб п'ятниця 13 стала для тебе нещасливим днем -просто забудь! Викинь це з голови і все буде прекрасно. Сила думки - це те, що працює завжди. І Зовсім не важливо вірите ви в це чи ні! Тому Влаштуйте в своїй голові рай- і впевнено йдіть до цілі! Якщо ви щиро віритимете в краще- то ніяка П'ятниця 13-ого вам не стане на шляху!

Олександр Трохимчук
Олександр Трохимчук

Особисто я не вірю. Взагалі будь - який забобон – ніщо інше як самопереконання. Думки матеріалізуються, – це факт. Тому краще спробувати силу власних думок направляти на щось більш корисне, принаймні для себе.:)

Вікторія Безсмертна
Вікторія Безсмертна

П'ятниця 13-те, звичайно, особливий день, але лише тому що магічного значення йому надають самі люди. Хтось вірить, що цей день приносить лише нещастя, хтось вірить, що це найщасливіший день у його житті (і таки всі прекрасні речі з ними трапляються в цей день), а комусь просто байдуже. На мою думку, кожен з нас господар власного життя і всі наші бажаня та думки матеріалізуються. Якщо ти в щось свято віриш, воно обов"язково збудеться. Ми щодено переживаємо десятки різних ситуацій і приємних, і не дуже та на це ніхто не звертає уваги, але в п"ятницю 13-го, навіть обпечений палець для когось наслідок негативного впливу самого дня. Як на мене, то нічого особливого в цьому дні нема, в мене він завжди проходить як і всі інші.

Олексій Антипенко
Олексій Антипенко

Молодь не вірить:) День буде нещасливим у тому випадку, якщо провести його з думкою, що він буде нещасливим.

Інга Хухра
Інга Хухра

Як на мене, пятниця тринадцятого найзвичайнісінький день, який має вірогідність стати як щасливим та сповненим приємних вражень, так і невдалим. Але невдалість саме цього дня аж ніяк не моєжна списувати на забобони. Взагалі, якщо людина в щось свято вірить, то так воно і буде, а якщо ні, то ні. Адже сила нашої думки просто феноменальна. І має значний вплив на наші з вами життя. В будь-якому випадку пятниця тринадцятого це просто ще один новий день, який можна прожити на повну.

Світлана Барановська
Світлана Барановська

Почнемо з числа 13. Навіть діти знають, що це «чортова дюжина». Для когось це забобони, а для когось все серйозно.

А чому несприятливою вважається п’ятниця? Зазвичай пояснюють, що це день, коли розіп’яли Ісуса Христа. Смерть боголюдини стала короткочасним торжеством вселенського зла, що наклало на цей день негативну печатку.

Але найгірше, коли на п’ятницю припадає 13-те число. Існує поширене уявлення, начебто цього дня упирі, відьми й інша погань збирається на демонічний шабаш із всіх кінців світу. Тому мільйони людей переконані, що в цей час треба бути вкрай обережним.

Зрозуміло, що таке масове повір’я не могло виникнути на рівному місці. Має бути якась об’єктивна причина. Якась вражаюча подія, що на тисячоліття відбилася в народній свідомості.

Ася Демчук
Ася Демчук

Цей день на стільки може бути нещасливий, на скільки налаштована на це сама людина. Вся справа у мотивації. Якщо весь день думати, що має статись щось погане, то воно станеться, навіть якщо не повинно було. Для мене цей день жодного разу не був нещасливий! Більше того, одного разу в п'ятницю 13-го складала іспит, по якому мало що знала, заходила тринадцятою і витягнула 13-й білет... нічого, на 4 здала:)

А от сьогодні навіть свято, тому треба святкувати, а не чекати неприємностей;)

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.