Блог Стиль життя

Цікаві люди, події та зустрічі!!! Культура та шоу-бізнес, гірка правда про них. Модельний бізнес Житомира (погляд з середини)!!!

 • "Скрипка це королева музики, а баян можна назвати королем". від Сашко · додано 17.05.2011 11:51

  Нещодавно мав можливість поспілкуватися з молодим талантом,- людиною яка майже увесь свій вільний час віддає музиці. Хлопцю, якого часто можна побачити на вулицях Житомира з величезною валізою за спиною, чи з баяном в руках.

  Буду радий розповісти вам про Івана Завадського лауреата міжнародних та всеукраїнських фестивалів. Лауреата всеукраїнського конкурсу "Нові імена України" (2009 р.), дипломанта перших дельфійських ігор, що проходили в Києві...

  Найбільшим своїм досягненням вважає те, що отримав третю премію в класичній категорії та другу в в естрадній у IV Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів «Perpetuum mobile», що проходив з 30 квітня до 4 травня на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

 • Роуп-джампінг,- драйв на мосту!!! від Сашко · додано 16.05.2011 21:23

  Житомиряни мали можливість пригнути з мосту, звичайно ж зі страховкою. Цей незвичний вид спорту називається роуп-джампінг.

  Роуп-джампінг (англ. ROPE Jumping) — це напрям екстремальної активності, що полягає в стрибку і подальшому вільному падінні (польоті вниз) з високого об'єкту. При цьому для зупинки падіння використовується амортизуюча система альпіністських мотузок і спорядження. У польоті можна виконувати акробатичні трюки і елементи. Винайдений американським скалолазом Деном Османом в 1989 році.

  Відмінність від в тому, що в банджі-джампінгу стрибок здійснюється вертикально вниз з гумовим канатом, в роуп-джампінгу стрибки здійснюються на альпіністському спорядженні з переходом в горизонтальний маятник.

 • "На творчість мене надихають діти",- Світлана Гресь. від Сашко · додано 13.05.2011 12:02

  Світлана Гресь, літературний псевдонім Світлана Штатська - письменниця, громадський та політичний діяч... Пройшла шлях від звичайної дівчинки, яка писала вірші в школі до керівника Житомирської обласної літературно-мистецької студії імені Михайла Клименка. Її твори були визнані найкращими на обласному літературному конкурсі «Гранослов»

  та Всеукраїнському літературному конкурсі імені Валентина Грабовського.

  Також вона є лауреатом премії Кабінету Міністрів України «За особливі досягнення молоді у розбудові України» в номінації «за творчі досягнення».

 • Театралізований захід до 140-річчя з дня народження Василя Стефаника від Сашко · додано 12.05.2011 02:29

  Студенти та викладачі Житомирського державного університету імені Івана Франка до 140-річчя з дня народження Василя Стефаника, яке будудуть відзначати 14 травня, всі, хто чтить пам'ять одного з найбільш відомих новелістів України, провели театралізований виступ, в якому розіграли сценки з життя та творів Стефаника.

  2 коментарі
 • Гурт "Полюси" відзняв кліп на пісню "Однакові сни" від Сашко · додано 10.05.2011 10:33

  В парку культури та відпочинку міста Коростень 6 травня відбулись зйомки кліпу поп-рок гурту "Полюси", що з Чернівців. Зйомки відбувались за підтримки житомирської обласної молодіжної громадської організації "ХХІ покоління".

  Зі слів Віталія Сівка - голови ЖОМГО "ХХІ покоління", саме він запропонував зняти кліп у Коростені. "Я вперше був у Коростені пів року тому, я був на стільки вражений красою міста, що не зважаючи на те, що перші дні зйомок проходили в Києві, я запропонував хлопцям відзняти частину кліпу на пісню "Однакові сни" тут, і вони погодились",- розповідає Віталій.

 • В Житомирі пройшов гендерний геокешинг від Сашко · додано 08.05.2011 15:38

  В парку імені Юрія Гагаріна за ініціативи центру гендерної освіти при ЖДУ ім. І. Франка та за підтримки Українського Жіночого Фонду 6 травня був проведений гендерний геокешинг.

  Геокешинг – це спортивні змагання між командами, які полягають в тому, що різні команди за допомогою GPS-навігаторів та спеціально створених мап долають певні відстані, на яких знаходять схованки із завданнями. У гендерному геокешингу зміст завдань наповнений гендерним компонентом. Він спрямований на те, щоб допомогти учасникам і учасницям команд краще зрозуміти сутність гендерної тематики.

  11 коментарів
 • "МІНІ-МІС ЖИТОМИР 2011" від Сашко · додано 05.05.2011 20:30

  В Житомирі до Міжнародного Дня Захисту Дітей 30 травня о 18.00 в приміщенні Житомирської обласної телерадіокомпанії, відбудеться фінальне шоу дитячого фестивалю талантів і краси "МІНІ-МІС ЖИТОМИР 2011".

 • Громадські організації та мета їх створення. (Думка студентів) від Сашко · додано 05.05.2011 11:00

  Останнім часом створюється безліч громадських організацій, які мають гучні назви та гасла. Майже всі з них стверджують, що метою їх створення є "великий і чистий задум". Та чи так це є??? Чи насправді громадські організації створюються аби допомагати??? Про це ми вирішили запитати студентів - людей, силу і завзяття яких найчастіше і використовують такі організації. Ми запитали в них: "Для чого, на вашу думку, створюються громадські організації",- і ось які відповіді ми отримали:

 • Житомир - Єдиний Ритмом. Пройшов ІІ Всеукраїнський арт-моб “Єдині ритмом - звучить Україна” від Сашко · додано 04.05.2011 11:15

  Вже вдруге Житомирські барабанщики беруть участь у Всеукраїнському арт-мобі “Єдині ритмом”. На цей раз шалені ритми барабанів підірвали саме серце міста — вулицю Михайлівську. До дійства долучилось близько тридцяти музикантів — новачків та професіоналів. Упродовж двох годин 30 квітня вони імпровізували на вільні теми та радували перехожих своєю майстерністю. Не завадив барабанщикам навіть дощ, вони продовжували з іще більшим завзяттям.

 • Ірен Роздобудько в Житомирі презентувала нову книгу від Сашко · додано 28.04.2011 13:57

  В Житомирі 27 квітня у приміщенні «Кавоманії» відбулась презентація нової книжки Ірен Роздобудько «Мандрівки без сенсу і моралі». Також презентувався диск відомого українського барда Ігоря Жука, який є чоловіком Роздобудько.

  1 коментар
Всього 66 на 7 сторінках