Блог Стиль життя

Цікаві люди, події та зустрічі!!! Культура та шоу-бізнес, гірка правда про них. Модельний бізнес Житомира (погляд з середини)!!!

 • Навчання і робота, чи варто їх поєднувати??? від Сашко · додано 06.09.2011 16:20

  З прорблемою поєднання навчання з роботою стикаються майже всі студенти, тож я вирішив провести невеличке опитування: "Чи потрібно це робити?". Результати читайте нижче.

  Дмитро Пивовар - ведучий на радіо
  Дмитро Пивовар - ведучий на радіо

  Поєднувати не тільки можна, але й вкрай необхідно!

  Проте так, щоб це не заважало в першу чергу навчанню! Адже отримати вищу освіту в нашій країні - це першочергове завдання кожної свідомої молодої людини...

  Правильно розподілити свої сили - і уперед!

  Тим самим молода людина сама може собі вже дещо забезпечити...

  Олександр Музика - декан соціально-психологічного факультету ЖДУ ім. Івана Франка
  Олександр Музика - декан соціально-психологічного факультету ЖДУ ім. Івана Франка

  Три випадки, коли навчання варто поєднувати з роботою: 1) якщо робота повязана з майбутньою професією; 2) якщо ви хочете заробити на навчання; 3) якщо ви хочете набути життєвого досвіду й зрозуміти, що, власне, вам потрібно.

  Ще один сумнівний варіант: вам необхідні гроші, щоб сподобатись дівчині\хлопцеві.

 • Театр як покликання, а сцена як життя. від Сашко · додано 06.09.2011 09:57

  Сцена, актори, оплески, емоції,враження,- цими словами можна охарактеризувати діяльність людини, інтерв’ю з якою я сьогодні хочу вам запропонувати. Цією людиною є Петро Авраменко,- режисер та актор Житомирського обласного театру імені Івана Кочерги. За роки своєї діяльності він зіграв безліч ролей, та поставив не одну постановку. О. Бердник «Тартар», Т. Іващенко «Втеча з реальності», Г. Горін «Забути Герострата», «Метерлінк в стилі new», К. Гоцці «Король Олень»,- і це ще не повний перелік його робіт.

  Петро Авраменко
  Петро Авраменко

  Розкажіть, як давно ви в театрі?

  В театрі я близько 12 років, спочатку я закінчив Житомирське училище культури (режисерський відділ). Згодом почав працювати актором в обласному театрі імені Івана Кочерги. Першою серйозною моєю роллю був образ Фігаро у виставі «Весілля Фігаро». Після цього були різні ролі (головні та другого плану). Але для мене особисто немає різниці, головна роль чи навіть епізодична. Визначальним є інше: що для галчача, його розуму і серця можу я дати, втілюючи на кону створюваний мною образ.

  Втеча
  Втеча
 • Психолог - вогог чи товариш? від Сашко · додано 02.09.2011 11:39

  Психолог – ворог чи товариш? Лікар, що лікує хворих, чи людина, яка допомагає знайти себе? В нашому суспільстві стосовно цих запитань можна отримати неоднозначні відповіді, хоча на заході з тверджень, що до психологів звертаються ненормальні, мабуть, лише посміялися б. Для того, щоб роз’яснити ситуацію, і пояснити людям те, що до психолога можна звернутись за елементарною підтримкою і порадою я вирішив поспілкуватись з Аллою Ликовою – психологом що є організатором та консультантом проекту ПсиПункт

  Алла Ликова
  Алла Ликова

  - Алло, розкажіть будь-ласка про свою діяльність в деталях.

  Зараз ми з колегою Гавриленко Анною реалізуємо проект «ПсиПункт», в рамках цього проекту ми проводимо тренінги для батьків, які хочуть краще зрозуміти своїх дітей, молоді, яка хоче самореалізуватися та знайти себе в суспільстві, та багато іншого.

  Алла Ликова з колегою Світланою Гаєвською
  Алла Ликова з колегою Світланою Гаєвською

  - Ви займаєтесь індивідуальною роботою, чи також працюєте з групами?

  Ми працюємо як індивідуально, так і з групами. В групах люди діляться один з одним своїми проблемами, дають поради із особистого досвіду ( як вони вирішили подібні ситуації), і людина знаходить для себе шлях вирішення проблеми, який підходить саме їй. Та для цього потрібно створити такі умови, аби людина могла розкритись, розповісти про свої проблеми, не сприймаючи себе якоюсь іншою: «не такою як всі». І ми робимо все можливе, аби створити такі умови.

 • Поради першокурсникам!!! від Сашко · додано 01.09.2011 11:43

  Всі, хто є студентом, або був ним колись знають скільки несподіванок чекає на першокурсників з початком навчання. Тому нижче я хочу запропонувати Вам поради від людей, які виявили бажання поділитися своїм досвідом.

  Михайло Манилюк - студент- пятикурсник
  Михайло Манилюк - студент- пятикурсник

  - 1. Будьте впевнені в тому, що ви тільки абітурієнти, студентами ви будете після першої здачі сесії.

  - 2. Не знаючи на практичному занняті відповідь на поставлене питання, довго не думайте, хай ставлять двійку, адже потрібно з чогось починати...

  - 3.Якщо після випитої пляшки вина, вам захочеться потягнути ще одненьку, а на годинику 1-ша ночі, невздумайте лізти через балкон, злізти злізете, а от вилізти будете не взмозі.

 • Журналісти, їх роль у функціонуванні суспільства від Сашко · додано 06.06.2011 18:19

  6 червня всі журналісти святкують "День журналіста", але ця професія не така уже й проста. Для того, щоб донести інформацію до читача (глядача, слухача) нерідко їм доводиться ризикувати своїм життям та здоров'ям. Не даремно цю професію вважають однією з найнебезпечніших, тож я вирішив провести опитування на тему: " Яку роль журналісти відіграють у функціонуванні суспільства?".

  Тож нижче пропоную вам ознайомитись з результатами опитування:

  Юлія Зубаха-студентка
  Юлія Зубаха-студентка

  Журналісти відіграють важливу роль у функціонуванні суспільства, оскільки саме вони зобов'язані якомога об'єктивніше інформувати людей про події. Не дарма їх вважають четвертою владою. Але, на жаль, у наш час досить багато так званих "журналістів", які ладні продатися фактично за безцінь. Тому, звичайно, хотілося б бачити у цій сфері тих людей, які щиро віддаються своїй справі.

  Сергій Фещенко-журналіст
  Сергій Фещенко-журналіст

  Журналісти - це своєрідні ретранслятори того, що відбувається повсюди. Вони передають суспільству інформацію про те, що відбувається у світі. Цим самим вони його змінюють, оскільки саме завдяки журналістам ми фактично усе знаємо один про одного, про те, що відбувається, відбулося, станеться там, де нас немає.

  Люди отримують інформацію, а отже - розширюють свій світогляд, стають обізнанішими. Обізнаноою людиною важче маніпулювати. У цьому і є заслуга журналістів. Хоча, звичайно, місце сидіння визначає точку зору. Хтось працює у фарватері владної ідеології, а хтось - намагається вичавити сенсацію там, де її, можливо і немає. Світ рухають інтереси і журналістику також. Від цього нікоди не подітися. Але прагнути треба до досконалості!

 • "Своєю фотовиставкою я хочу привернути увагу людей, які хоча б чимось можуть допомогти цим беззахисним дітям",- Роман Котиков від Сашко · додано 26.05.2011 22:49

  На наступному тижні відбудеться відкриття фотовиставки «Подаруй дітям свою любов!» фотохудожника Романа Котикова, тож я вирішив поспілкуватися з ним і дізнатись про особливість цієї фотовиставки, а також презентувати вам, дорогі читачі, частину робіт, які будуть представлені на вистаці:

 • Фінал проекту "Гендерний геокешинг" від Сашко · додано 26.05.2011 22:17

  24 травня для студентів Житомирського агро-технологічного коледжу було проведено останній геокешинг на тему «Гендер і суспільство». Даний задум реалізовувався в рамках проекту «Гендерна просвіта молоді Житомирщини» за підтримки Українського Жіночого Фонду спільно з Житомирською обласною Асоціацією фахівців соціальної сфери та Центром гендерної освіти при ЖДУ ім. І. Франка.

  В загальному було проведено 4 геокешинги. Після кожного з них учасники ділилися своїми враженнями, (детальніше про геокешинг читайте:http://poglyad.com/blog/122/646/), тож нижче пропоную Вашій увазі враження учасників, коментарі до яких будуть зайвими:

  Команда «Гармонія»
  Команда «Гармонія»

  "Всі веселі, креативні…

  Всі чудові і спортивні!!!

  Ми бажаєм Вам добра!

  Гендерного всім чуття!!!"

  Команда «Паритет»
  Команда «Паритет»

  "Було весело і класно

  І прийшли всі дуже вчасно…

  Швидко бігали, стрибали,

  Всі завдання розв’язали!

  І пограли і сміялись,

  З гарним настроєм зостались!

  Дякуємо тренерам, нашим

  любим організаторам і

  наставникам!!!!"

  1 коментар
 • Олександра Нонік розповіла як в Житомирі пройшов конкурс краси "МІНІ МІС УКРАЇНА ПІВНІЧ 2011" від Сашко · додано 26.05.2011 21:15

  24 травня у приміщенні Обласного музично-драматичного театру імені І. Кочерги пройшов дитячий конкурс краси "Міні міс Україна Північ 2011". В конкурсі брали участь дівчатка від 5 до 13 років. Організатором цього конкурсу виступало модельне агенство "NONIK models". Мені вдалося поспілкуватися з директором цього модельного агенства Олександрою Нонік:

  Олександра Нонік
  Олександра Нонік
 • Чи дадуть результати студентські мітинги проти влади??? від Сашко · додано 26.05.2011 19:12

  25 травня відбулася студентська акція протесту проти деградації освіти в рамках всеукраїнської кампанії проти проекту нового Закону "Про вищу освіту". Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Акція протесту проходила більше ніж в 15 містах України.

  Але чи потрібні ці мітинги студентам? Адже, як показує досвід, вагомих результатів подібні мітинги не дають.

  Про це ми вирішили запитати самих студентів:

  Людмила Поліщук - студентка.
  Людмила Поліщук - студентка.

  На мітинг я не ходила, бо фактично жоден зі студентських мітингів не приніс плідних результатів. Їх, зазвичай, ігнорують.. Тому, особисто у мене, руки давно вже опустилися, і зникла надія щось змінити. Зараз кожен сам за себе.. на жаль(

  Оля Степуренко - журналіст, ( Закінчила ВУЗ в минулому році. )
  Оля Степуренко - журналіст, ( Закінчила ВУЗ в минулому році. )

  Звичайно студентські мітинги результативні. Адже будь-яка держава працює і орієнтується насамперед на молодь. І тому позиція студентів, які уособлюють майбутнє, завжди береться до уваги, їх чують. І чим дієвіша студентська молодь тим краще. Це свідчить про активність і небайдужість, а отже державі, що має такий цвіт нації, однозначно БУТИ!

 • Річард Камерон -Вольф: "Коли б я знав мову, я жив би в Україні" від Сашко · додано 23.05.2011 11:48

  В рамках третього міжнародного фестивалю "Житомирська музична весна" Житомир відвідало багато відомих музикантів. Одним із таких є професор Нью-Йоркського університету,- композитор Річард Камерон-Вольф.

  Після закінчення університету почав викладати у різних університетах, зокрема університет Вінконсинту а з 1975 році переїхав до Нью-Йорку, де викладав у державному університеті Нью-Йорку. Зараз проживає в Нью-Мексико (США).

  1 коментар
Всього 66 на 7 сторінках