Блог Стиль життя

Цікаві люди, події та зустрічі!!! Культура та шоу-бізнес, гірка правда про них. Модельний бізнес Житомира (погляд з середини)!!!

 • Пейнтбол - захоплення не тільки для чоловіків від Сашко · додано 28.09.2011 12:02

  Війна не жіноча справа, але амазонки теж воїни, і мабуть саме нащадком цих войовничих жінок є дівчина з якою мені вдалось поспілкуватися. Тож нижче пропоную вам інтерв'ю з Анною Лаврентюк - дівчиною, яка має чоловіче захоплення і займається пейнтболом.

  Анна Лаврентюк
  Анна Лаврентюк
 • Боді-арт як мистецтво малюнку на тілі від Сашко · додано 28.09.2011 00:08

  Пензлик, фарби, малюнок... Ви думаєте я хочу розповісти вам про картини? Ні, сьогодні ми поговоримо про мистецтво боді-арту. І щоб детальшіше дізнатися про особливості цього виду мистецтва, я поспілкувався з Дар'єю Постернак- людиною яка активно реалізує свій творчий потенціал у боді-арті.

  Дар'я Постернак за роботою. Фотограф: Максим Семенюк
  Дар'я Постернак за роботою. Фотограф: Максим Семенюк
 • Для чого молодь використовує інтернет? від Сашко · додано 22.09.2011 15:04

  Кожен з нас є користувачем глобальної мережі інтернет, але кожен з нас використовує її по своєму. Я провів опитування, під час якого дізнався для чого молодь використовує інтернет. Нижче пропоную вам ознайомитись з цим опитуванням.

  Андрій Пащенко - Журналіст
  Андрій Пащенко - Журналіст
 • "Ходити на ходулях - це як їздити на велосипеді",- Віктор Одєнцов від Сашко · додано 21.09.2011 21:29

  Під час виступу в Житомирі «Шоу велетнів», яке проходило в рамках святкування Дня міста мені вдалося поспілкуватися з Віктором Одєнцовим,- художнім керівником міського центру відпочинку міста Євпаторії, при якому знаходиться такий чудовий колектив, як театр на ходулях, з програмою «Шоу велетнів».

 • Ghetto Workout - вуличний спорт що популяризує здоровий спосіб життя від Сашко · додано 19.09.2011 11:15

  Ghetto Workout це новий вуличний, місцями екстремальний напрямок фізичного розвитку, претендуючий на те, щоб стати масовим. Ghetto Workout представляє собою рух, ціллю якого є розвиток, як фізичний, так і духовний, і детальніше про цей вид спорту нам розповість Мельничук Дмитро,- один з адміністраторів команди GHETTO WORKOUT (GW) в місті Бердичеві. Він також є одним із тих, хто започатковував команду.

  Мельничук Дмитро
  Мельничук Дмитро

  - Розкажи будь-ласка детальніше про те чим ви займаєтесь.

  Говорячи про наші тренування, можна то ми виконуємо різного роду силові та гімнастичні елементи на перекладині. Мабуть одним з найбільш важливих моментів є те, що всі тренування проходять на вулиці. Ми не займаємось в спортзалах, ми тренуємось на перекладинах та брусах. Ми також дотримуємось такої позиції, що ми проти алкоголю, тютюну та наркотиків. Цю позицію активно пропагуємо, і хочу сказати, що останнім часом до нас приходить багато молоді.

  - Як було сворено команду?

  Багато хлопців займалися в різних частинах міста, і одного разу ми списавшись зібрались на тренування в одному місці. Хоч нас було лише п’ятеро, які є на сьогоднішній момент адміністраторами. Після зібрання ми вирішили створити свою організацію, яка є і до цього часу. Поки ми офіційно не зареєстровані, але найближчим часом плануємо це зробити

  1 коментар
 • "Фотограф- як багатодітна мати, і любити якусь зі своїх робіт більше чи менше не може",- Оленка Гаєвська від Сашко · додано 15.09.2011 23:57

  Нещодавно мав змогу відвідати фотовиставку молодої фотохудожниці Оленки Гаєвської, де мав змогу поспілкуватись і з автором виставки, тому хоті в би й вам розповісти про цю талановиту дівчину.

  Оленка Гаєвська
  Оленка Гаєвська

  Як давно ти займаєшся фотографією?

  Ну кщо так щоб серйозно, то років шість... Ще на першому курсі університету приймала участь у фотовиставках, але й до цього мене цікавила фотографія. Мабуть це захоплення з’явилось ще в дитинстві.

  Що любиш фотографувати найбільше?

  Ніколи не зрозумію цього запитання. Люблю фотографувати, отже люблю фотографувати все. Навіть роблячи фото на документи отримую задоволення.

  Що вважаєш найскладнішим у професії фотографа?

  Особисто для мене найскладнішим є момент очікування результату, реакції клієнта. Ще важко вгоджувати людям, які просять щось на кшталт: "скиньте мені пару кілограм", "зробіть мене гарною", "скиньте пару років"і т.д. Я намагаюсь притримуватись природності у цій справі, щоб не зробити гірше.

  3 коментарі
 • Співачка Oksi планує народити свою дитину в Житомирі від Сашко · додано 11.09.2011 12:55

  На святкуванні Дня Народження Житомира була також і дівчина з обкладинки журналу "Playboy" Україна та просто талановита співачка Oksі. В своєму інтерв'ю вона розповіла багато цікавого, і нижче я пропоную Вам з цим інтерв'ю ознайомитись.

  Oksi
  Oksi

  - Розкажи як ти пов'язана з Житомиром?

  В житомирі живе моє серце- це мої мама з татом, брат з сім'єю, бабуся,- і коли рідне щось є в місті, то тягне саме туди. Мені дуже приємно що я можу привітати житомирян з Днем народження міста, і привітати разом з цим батьків. Житомир, можна сказати, є другим моїм рідним містом.

  - Ти була заявленою у шоу-програму однією з останніх, чому?

  Я не була в Києві, і ми просто не знали дату коли я повернуся, і чи можу я брати участь. Мені запропонували виступити сьогодні приблизно рік тому, а оскільки точної дати не було, то я боялася що просто не зможу виступити. Саме тому ніхто не говорив, що я буду виступати, аж поки ми в цьому не були впевнені.

 • Віктор Павлік зізнався, що носить тільки житомирські шкарпетки від Сашко · додано 11.09.2011 10:56

  Цього року на святкування 1127 річниці від дня заснування міста Житомира завітав відомий український співак Віктор Павлік. Його виступ був найбільш очікуваним,- публіка просто шаленіла під його хіти. Вся Соборна площа співала разом з ним. Оскільки житомиряни залишилися задоволені виступом артиста, то я вирішив дізнатись про враження Віктора від житомирської публіки і Житомира.

  - Як тобі сьогоднішній виступ? Ти задоволений?

  Житомир ніколи не був невдалим містом для виступів, як мінімум для моїх. я досить багато разів бував тут, я не рахував, але точно можу сказати, що я в Житомирі не рідкий гість. Завжди Житомир дуже-дуже тепло приймав мене, і я сподіваюсь що буде приймати. Публіка тут дуже хороша, атмосфера прекрасна, над публікою стоїть аура кохання, не залежного від того, що робиться в країні, що робиться в світі народ веселиться, народ гуляє. І я вважаю, що цей оптимізм і не опускання рук в будь-якій ситуації,- це дуже класно.

  - Якщо Вас ще запросять до Житомира,Ви приїдете?

  Думаю так!!! Через те, що в Житомирі одна з найкращих публік в країні, світі... Хороші, дуже теплі люди і навіть проїжджаючи Житомир я почуваю себе як у Тернополі (на батьківщині). Асоціюється мені чимось з моїм рідним містом Житомир. Може це через те, що звідси багато хороших музикантів вийшло, які є моїми друзями. Не можна не згадати Толіка Говорадло ( дует "Світязь") Андрія Остапенка- клавішника Софії Ротару, Сашу Воєвудського та багато інших. Також хотілося б згадати Сергія Лазо, який родом з Житомира, він є автором пісень які я співаю. В моєму репертуарі понад 20 пісень написаних ним, а з найбільш відомих можна назвати "Ні обіцянок ні пробачень", "Ти подобаєшся мені"...

 • Як молодь ставиться до інтимних стосунків до шлюбу? від Сашко · додано 08.09.2011 15:58

  Розбещена молодь, відсутність культурних та моральних цінностей зробили Україну однією з лідерів по поширенню ВІЛ. Громадянські шлюби, які останнім часом стали в нашому суспільстві звичайним явищем, створюються і розпадаються. Тому я вирішив провести невеличке опитування на тему: "Як ти ставишся до інтимних відносин до шлюбу?"

  Костя Осадчук.19 років, неодружений
  Костя Осадчук.19 років, неодружений

  Секс до шлюбу, це особиста справа кожного. Адже ще ніхто не відмінив у людини право на вибір. Особисто я дуже негативно відношуся до сексу до шлюбу, тому що тут дуже багато мінусів. Це небажана вагітність! Психічні травми! Безпліддя! Венеричні хвороби! СНІД! Список можна продовжувати... Хоча й цього вистачить з головою.

  Яна Жуковська
  Яна Жуковська

  Когда вырастаешь, начинаешь смотреть на этот вопрос с другой стороны. Секс до брака или не до брака, не в этом суть.

  Если мужчина, не чмо, а действительно мужчина с большой буквы,то он и от секса до брака не бросит свою девушку, а женится на ней,-это во-первых, а во-вторых, девственность ничего не дает в жизни,нормальные мужчины смотрят не на то,есть ли там у девушки девстенная плева или нет ее, а смотрят на саму девушку, на то, что она из себя представляет, так как любой умный мужчина понимает, что жить он будет в семье не с кусочком девственной плевы, а с женщиной, как с человеком,если он же конечно женщину все же за женщину воспринимает, а не как существо,которое должно ему, как производственная фабрика, наплодить детей и так далее. Иразве можно по девственности судить о девушке, девушка может быть девственной,по разным причинам,но при этом такой может оказаться змеей и стервой,что хоть вешайся или может оказаться вообще фригидной, холодной на чувства и так далее. И тем более, а что же делать тем бедным женщинам, которые оказались жертвами всяких козлов, они разве не имеют право на счастье и любовь?а что делать тем женщинам,которые вышли замуж,а мужья оказались самыми последними паразитами и разве такая женщина, после развода, то не имеет право на счастье и любовь?

  Все это глупости, счастье в браке не зависит от того, что или до брака был секс, или не было секса, если люди друг друга по настоящему любят, уважают и психически адекватные, то они не будут строить свои отношения, брак на всяких глупостях.

  Я не призываю к тому, чтобы все занимались сексом до брака-это личное дело каждого человека!

  Оля Кучук. 18 років, назаміжня
  Оля Кучук. 18 років, назаміжня

  Думаю нічого суперстрашного і неправильного в цьому немає. Секс це важлива сторона відносин між хлопцем і дівчиною. І дійти до тілесною близькості можна раніше ніж до дверей РАГСу))

 • Мер Житомира розповів журналістам про святкування "Дня міста" від Сашко · додано 06.09.2011 19:30

  Сьогодні, 6 вересня, в прес-центрі Житомирської міської ради мер Житомира Володимир Дебой розповів журналістом про те, як святкуватиметься 1127річниця від дня заснування міста Житомира.

  Володимир Дебой
  Володимир Дебой

  Нагадаємо, що святкування проходитиме 9-11 вересня.

  Серед цьогорічних нововведень варто звернути увагу на парад ретро-автомобілів, фестиваль хлібу «Жито для миру» та арт-майданs «Енергія молоді». Мер сподівається, що нововведення в майбутньому стануть традицією, що буде повторюватись з щороку.

Всього 66 на 7 сторінках