Блог Стиль життя

Цікаві люди, події та зустрічі!!! Культура та шоу-бізнес, гірка правда про них. Модельний бізнес Житомира (погляд з середини)!!!

 • Ігор Донченко працює над картинами під час заробіток від Сашко · додано 10.02.2012 14:33

  Нещодавно сходив на виставку художника Ігоря Донченка "Теплий подих літа". Мав можливість поспілкуватися з художником та познайомитись з ним ближче, що пропоную зробити й вам. Для цього потрібно тільки прочитати інтерв’ю.

  Ігор Донченко
  Ігор Донченко


  Що можете розповісти про виставку?
  Ці акварельні роботи накопичились приблизно за чотири роки. Більшість з них із подорожей, тут і Карпати, і Крим, і вся Україна.
  Ви подорожуєте спеціально для створення картин?
  По різному буває. Цього року я був в Криму на заробітках,- привіз близько 60-ти етюдів.

  виставка Теплий подих літа
  виставка Теплий подих літа


  Чи є на виставці роботи з Житомира?
  З Житомира на цій виставці небагато робіт, в основному тут Крим. Це через те, що Житомир – місто де я працюю, а коли подорожую - з’являється можливість помалювати.

 • Що жінки хочуть отримати на День святого Валентина? від Сашко · додано 08.02.2012 17:01

  Вибрати подарунок, особливо до Дня святого Валентина, дуже складна справа. Чоловіки днями ламають собі голови, щоб зрозуміти чого хоче їхня кохана. Найкращий спосіб це дізнатися - запитати у дівчини. Але ж так сюрприз не вдасться!!! Для спрощення "мук" я провів опитування серед прекрасної половини людства. Кортить дізнатися чого жінки хочуть на День святого Валентина? Читайте нижче.

  Іра Леонець
  Іра Леонець
 • Яким має бути хороший бармен? від Сашко · додано 06.02.2012 22:38

  6 лютого всі бармени світу святкують своє професійне свято, тому в мене виникла ідея провести опитування на тему: "Яким має бути хороший бармен?" Провівши невеличке опитування, можу запропонувати вам перлік характеристик та навичок, які люди хочуть бачити в барменах.

  Анна Мартини
  Анна Мартини


  Хороший бармен в наше время редкость! Он должен быть быстрым и шустрым, ведь три часа ждать один коктейль никому не охота. Но как мне кажеться, в первую очередь, он должен быть креативным!Простого знания ингредиентов мало, нужно уметь заменять компоненты (если один из нужных отсутствует или закончился) так, чтобы не изменять желаемый вкус. Хороший бармен не только „коктейль-мастер”, но и, часто случается, терпеливый слушатель душевных излияний клиента, поэтому терпение и обаятельная располагающая улыбка тоже очень важные качества.

  Дмитрий Барановский
  Дмитрий Барановский


  Де б ви не були, саме від бармена залежить як якісно та швидко будуть обслуговувати клієнтів. В першу чергу бармен повинен бути завжди в хорошому настрої та правильно поводитись зі своїми клієнтами.
  Він повинен бути швидким та точним, а коктейлі повинні бути не тільки красивими на колір, а й мати приємний смак. Це я кажу як бармен.

 • Житомирським студентам розповідали про рак молочної залози від Сашко · додано 01.02.2012 20:43

  31 січня в Житомирському агротехнічному коледжі пройшов семінар, під час якого студентам розповідали про способи виявлення та методи обстеження раку молочної залози. Також студентам розповіли про фактори ризику, які можуть спричинити онкологічні захворювання.
  Подібний семінар був проведений 24 січня для студентів ДПТНЗ «Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну».


  Інформаційно-просвітницькі семінари проводяться Наталією Кривой – заступником директора центру гендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка за підтримки Українського жіночого фонду та Фонду ім. Комен в Україні.

 • "Нехай мене покритикує одна розумна людина, ніж схвалить сотня дурнів",- Костянтин Куліков від Сашко · додано 30.01.2012 17:50

  Пропоную вашій увазі інтерв'ю з Костянтином Куліковим - керівником ЖММГО „Оксія”, яка була заснована у серпні 2002 року як молодіжна організація „Роза Иерихона”. Ця організація розвиває діяльність у кількох напрямках: література, музика, фотографія, образотворче мистецтво. Результати творчої діяльності членів організації оприлюднюються періодично на виставках-презентаціях, творчих вечорах, концертах, у пресі та самостійних виданнях.
  Серед здобутків організації потрібно відзначити перемоги на всеукраїнських та регіональних конкурсах.

  Костянтин Куліков
  Костянтин Куліков


  Костю, як все починалося?
  Фактичним початком організації можна вважати діяльність неофіційної організації "Провінція", яка веде відлік від часу проведення свого першого засідання 18 серпня 2000 року, де власне я й запропонував створити літературне об’єднання. За період існування „Провінції” видано п’ять альманахів з однойменною назвою, проведено декілька авторських вечорів та поетичних вистав.

  ФестивальОксія
  ФестивальОксія
  4 коментарі
 • Як підготуватися до ЗНО??? (розповідають студенти) від Сашко · додано 26.01.2012 18:39

  Ви ще не студент??? Тоді Вам до нас!!! Зовнішнє незалежне оцінювання вже на носі, і цим матеріалом я розпочинаю підбірочку опитувань, за допомогою яких спробую дати поради випускникам. Перше питання, яке виникає: "Як готуватися???". Відповідь на нього ви знайдете нижче.

  Дар'я Костюшко
  Дар'я Костюшко


  Для початку, треба вірити в себе. Остаточно визначитись з вибором предметів. Більшу увагу приділяти основним предметам. Не вішати ніс. І кожного дня хоча б 2 години витрачати на підготовку. Якщо є мета, то успіх прийде обов`язково.

  Віта Демусь
  Віта Демусь


  Краще більше часу приділяти підготовці безпосередньо перед ЗНО. Більше готуватися самостійно. Тільки незрозумілий матеріал опрацьовувати з репетиторами. Вибирати добре знані предмети для здачі, то і підготовка значно полегшиться.

  1 коментар
 • "До плівки я повернусь обов'язково", - Іванчук Дар'я від Сашко · додано 24.01.2012 19:13

  Житомиряни, а також гості міста, з 17 по 29 січня, завітавши до "Кавоманії" (вул. Московська 24-Б), мають можливість ознайомитися з фотовиставкою "Сьогодення". Особисто для мене дивним було те, що автором фотовиставки є школярка. Іванчук Дар'я - учениця житомирської ЗОШ №28, розповіла нам про те, як робила свої перші кроки у фотомистецтві, та яким бачить своє майбутнє в ньому.

  Іванчук Дар'я - молода фотохудожниця, автор фотовиставкиСьогодення
  Іванчук Дар'я - молода фотохудожниця, автор фотовиставкиСьогодення


  Як виникла ідея персональної виставки?
  Мені випала можливість зробити виставку, і я нею скористалась. Давно вже збиралась, але так от якось зненацька все вийшло. Організували все за тиждень.
  Чи не вважаєш себе молодою для авторської виставки?
  Не думаю, що вік відіграє важливу роль. Я не вважаю себе професійним фотографом, але для того, щоб щось вийшло потрібно працювати. Це моя перша виставка, і я не вважаю це перемогою, це лиш крок, який я зробила в житті.

  Відкриття фотовиставки в Кавоманії
  Відкриття фотовиставки в Кавоманії
 • Як не застудитися взимку? від Сашко · додано 23.01.2012 11:36

  Традиційно взимку всі хворіють грипом та застудою, але ж є люди яким вдається уникнути нашестя вірусів. Є безліч порад, завдяки яким можна вберегтися від застуди, тож я вирішив провести невеличке опитування, в якому попросив людей поділитися своїми рецептами здоров'я.

  Марина Каплун
  Марина Каплун

  Щоб не застудитися потрібно тепленько одягатися, частіше пити гаряче та тікати подалі від усіх переносчиків зарази. Якщо вам довелося довгий час перебувати на холоді, то можу порекомендувати випити чашечку глінтвейну, але не захоплюватися сильно цим напоєм, бо бажаний результат змінять небажані наслідки. А при застуді чудово допомагає варення, особливо малинове, чи грушове, чи абрикосове - на ваш смак.)

  Петро Авраменко
  Петро Авраменко

  Корінь імбіря додавати до їжі, або просто тоненько відрізаний ломтик з медом. Але найкращий спосіб це не вірити у хворобу. Тоді хвороба не вірить у свої сили.

 • Як чоловіки ставляться до дівчат, що палять? від Сашко · додано 18.01.2012 21:11

  Коли бачу дівчат, які йдуть вулицею і смалять цигарку,- в мене з'являється відчуття легкої відрази. Мода? Мені здається, що мода тут ні до чого. Я вважаю, що жіночий фемінізм багато людей розуміють не так, як то мало б бути... Тож, любі жінки, не потрібно виправдовувати себе, просто почитайте думки чоловіків з цього приводу, і зробіть для себе висновок.

  Андрій Мартиненко
  Андрій Мартиненко

  Одна фраза - очень негативно!!!

  Ігор Шурпан
  Ігор Шурпан

  До цих «чудернацько димлячих паравозиків»? З сумом та жалем. Смішно дивитися коли юнки і вже дорослі жінки ховаються на задвірках або інших малолюдних місцях «щоб батьки не дізналися». Сумне видовище...

 • Роман Веремейчик не збирається робити сольної кар'єри від Сашко · додано 18.01.2012 15:49

  За час проекту "Х-Фактор" Роман Веремейчик пригледівся багатьом дівчатам, і житомирська публіка не є винятком. Після концерту він був чи не найпопулярнішим у бажаючих взяти автограф та сфотографуватися. Під час свого інтерв'ю він розповів нам про те, чим планує зайнятися в найближчий час та ще багато цікавого.

  Роман Веремейчик - виступ в Житомирі
  Роман Веремейчик - виступ в Житомирі
Всього 66 на 7 сторінках