Блог Стиль життя

Цікаві люди, події та зустрічі!!! Культура та шоу-бізнес, гірка правда про них. Модельний бізнес Житомира (погляд з середини)!!!

 • Житомирянка Даша Петрова рассказала как ей пришлось жертвовать здоровьем ради победы в конкурсе красоты "Мисс Принцесса Украины 2012" від Сашко · додано 26.10.2012 14:05

  20 октября в городе Луцк состоялся конкурс "Мисс Принцесса Украиены 2012". В конкурсе принимало участия 16 конкурсанток со всех областей Украины. Гостями праздника стали Дмитрий Коляденко(ведущий конкурса), дуэт "НЕАНГЕЛЫ", Василий Бондарчук(член жюри). Призовой фонд составлял 100 000 тисяч гривен, из которых 50 получила победительница конкурса житомирянка Даша Петрова, также она получила сертификат на сьемку обложки журнала FREE TIME и в дальнейшем она представит Украину на "Мисс Принцесса Мира 2013".

 • Тернопільська команда КВН "VIP" на благодійному концерті "порвала" житомирян своїми жартами від Сашко · додано 24.10.2012 13:34

  23 жовтня в Житомирському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги пройшов благодійний концерт команд КВН "Девченки из Житомира" (Житомир), "VIP" (Тернопіль) та студії "Магарич" (Львів).

  команда КВН VIP м. Тернопіль
  команда КВН VIP м. Тернопіль
 • В Житомирі пройшов фестиваль КВНу "Жарт 2012" від Сашко · додано 23.10.2012 11:27

  22 жовтня в Житомирському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги пройшов фестиваль КВНу "Жарт 2012".

 • В Житомирі презентували український технотриллер "Бот" від Сашко · додано 18.10.2012 16:58

  17 жовтня в Житомирі відбулась презентація книги Максима Кідрука "Бот". Ця книга, за словами автора, є першим українським технотриллером.

 • На що молодь витрачає свої гроші? (Опитування) від Сашко · додано 18.10.2012 15:30

  Каріна Андріанова
  Каріна Андріанова


  На мою думку,сьогодні молодь більшість своїх коштів витрачає на забави(тобто на свій відпочинок)!!Є молоді люди,які вкладають свої гроші у вигідні та прибуткові справи!!Дехто на благочинність!!!Що викликає повагу!!Кожна людина-це особистість,що має свою думку,що до того як витрачати свої гроші!!!Отже кожен витрачає свої гроші так,як важає за потрібне.

 • «Інноваційний прорив - 2012» в Житомирі від Сашко · додано 29.09.2012 11:55

  В Житомирі 26 вересня В ЖДУ імені Івана Франка, за участю студентів ЖДУ, ЖДТУ, ЖІМ, ЖНАЕУ, відбулася презентація всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив - 2012».

 • "Моя "Півні-Ч" присвячена доньці",- Марія Хімич від Сашко · додано 16.05.2012 11:10

  Марія Хімич народилася в місті Бердичів, проте жила і навчалася в містечку Ружин і селі Вчорайше Ружинського району. Закінчила Житомирський державний університет імені Івана Франка. Начаючись в університеті, вона стала учасницею народного аматорського літературно-мистецького об'єднання «Оксія», завдяки якому і змогла вдосконалити свої навики літератора-початківця. За професією-вчитель української мови і літератури, а за спеціалізацією - редактор освітніх видань. Працювала кореспондентом у житомирських газетах. Заміжня, нині – у декретній відпустці, виховує доньку Соломію.

  Марія Хімич
  Марія Хімич


  Марія Найближчим часом презентує світові свою першу збірку, тож я хочу познайомити вас з нею більше.

 • Чи потрібне українцям ЄВРО 2012? від Сашко · додано 13.05.2012 17:23

  ЄВРО 2012 розпочнеться скоро, зх приводу цього чемпіонату говорили багато. Я вирішив провести своє невеличке опитування і дізнатися: "Чи потрібне ЄВРО 2012 українцям?".

  Вікторія Безсмертна
  Вікторія Безсмертна


  На мою думку, наша країна не готова до прийому чемпіонату такого маштабу. Для того щоб приймати європейців слід підняти Україну на європейський рівень. Адже ЄВРО 2012 це не нагода заробити гроші, а можливість показати свою країну, проявити себе. Та, на жаль, при тому, що в нас є що показати ми не вміємо користуватися своїми можливостями.

 • Чого чоловіки хочуть на День святого Валентина (відповідь жінкам) від Сашко · додано 11.02.2012 17:51

  Нещодавно в блозі опублікував матеріал "Що жінки хочуть отримати на День святого Валентина?", а потім зрозумів що таким чином дискрімінував чоловіків, бо їх це свято також стосується.
  Я, на День святого Валентина, хочу побути з дівчиною яку кохаю поруч. Чого хочуть інші чоловіки? Це ви дізнаєтесь тільки прочитавши публікацію нижче.

  Дмитро Скачков
  Дмитро Скачков


  Жінки хочуть прикрас та романтики, а чоловіки - романтики зі своєю прекрасною. )))
  Дивне штучне свято - цей день св.Валентина. Для нерішучих - шанс розпочати стосунки. Для тих, хто не дає достатньо ласк і уваги протягом року - шанс реабілітуватись. Для комерсантів - шанс заробити. А для справжніх закоханих - кожна зустріч є святом. А найкращим дарунком - проведений разом час.
  Будьте справжніми!

  Александр Гаврильченко
  Александр Гаврильченко


  Хочу услышать"ДА"!На моё предложение руки и сердца!:)

  Артем Боседовський
  Артем Боседовський


  Тим чоловікам, у кого вже є з ким зустрічати це свято подарунок не потрібен, оскільки головним подарунком є їх друга половинка)))

 • Володимир Гришко: "Коли українці співають, то італійці нервово курять в куточку" від Сашко · додано 11.02.2012 15:46

  Нещодавно мав можливість відвідати концерт Володимира Гришко, де він виступив зі своєю естрадною програмою. Був приємно вражений репертуаром, хоч очікував більше класики. Після виступу ледь дочекалися маестро на прес-конференцію, на яку він не пішов поки не підписав всім бажаючим диски та не перефотографувався чи не з половиною залу. Пропоную вам невеличкий огляд із розмови Володимира Гришко з журналістами.

  Володимир Гришко
  Володимир Гришко


  Що змусило Вас змінити репертуар і повернутися до України?
  Зараз я на піку своєї вокальної форми, я можу співати все що завгодно: шансон, попсу, лірику, неокласику, оперу, народні пісні... Багато років я був за кордоном, але мене завжди тягнуло додому.

  Володимир Гришко
  Володимир Гришко
  1 коментар
Всього 66 на 7 сторінках