Актуальні бізнес ідеї в Америці в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 17:01

Актуальні бізнес ідеї в Америці цікавлять багатьох наших громадян. Майбутнє у нашій країні непередбачуване, тому люди думають про те, як виїхати в Америку і зайнятися власною справою, що дозволить забезпечити собі  спокійне майбутнє,  яке можна спланувати.

Існує декілька варіантів розвитку власної справи у США. В основному, стартапи пов'язані із капіталовкладеннями. Якщо для власного бізнесу в нашій країні потрібен капітал, то в Америці для того ж самого бізнесу потрібно щонайменше втричі більше.

В першу чергу, додаткові витрати пов'язані із більшою вартістю житла, а також із оподаткуванням, від якого буде складно ухилитися.

Розглянемо декілька ідей, які можна реалізувати в Америці

1 Бізнес на облаштуванні спортзалів

Бізнес ідея стала популярною в Америці декілька років назад. Спортивних залів стає все більше в кожному місті, і всі вони потребують оновлення обладнання. Можна зайнятися пошуком обладнанням і безпосередньою співпрацею із виробником для того, щоб стати постачальником нової техніки для спортзалів.
Читайте також: бізнес ідеї на цокольному поверсі

2 Бізнес на громадській пральній

Не дивлячись на те, що громадських пралень в Америці є досить багато, насправді їх якість є не найкраща, оскільки цей бізнес мав високу популярність  ще років двадцять тому, у на ринку знаходиться велика кількість бізнесменів, які уже практично вбили ресурс твоєї техніки. Якщо ви хочете зайти на ринок із новою технікою, слід подумати про організацію такого бізнесу в  спальних районах міста.  У передмісті таку бізнес ідею не варто організовувати. Бізнес ідеї за містом мають бути дещо іншими.

3 Таксі для домашніх тварин

Здавалося б це дуже дивна тема, яка ніколи не буде актуальною у нашій країні. Звичайно, що це пов'язано із платоспроможністю населення в Америці, в якій є велика кількість людей, що можуть собі дозволити оплатити доставку свого улюбленця до лікаря або грумера на таксі.

4 Бізнес на створенні мобільних готелів

Американці по-іншому ставляться до готелів, чим наші співвітчизники. Досить часто вони є постійними жителями готелю, а деякі власники готельних комплексів співпрацюють із своїми клієнтами не те що тижнями, а роками. Досить зручно проживати в готелі, коли практично ти забезпечений всім і разом з тим покоївки займаються прибиранням номеру. В кінцевому результаті таке проживання є дешевшим чим зйом квартири.  Міні-готелі організовується за допомогою трейлерів. Ціна трейлера коливається від 15 тисяч доларів.

Більше бізнес ідеї з Америки можна знайти тут: http://monetary-flow.com/aktualyn-na-2021-rk-bznes-de-v-amerits/

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.