Актуальні бізнес ідеї для заміського будинку в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:18

Більшість людей вважає, що заміські будинки створені переважно для відпочинку.  Однак активно використовувати дачу або заміський будинок тільки певну кількість місяців року не раціонально.  Якщо у вас є вільні площі, в яких можна організувати підприємницьку діяльність, то чому б не скористатися цією можливістю. Тим більше, що це дозволить суттєво зекономити грошей на оренді приміщення, що буде дуже вигідним на початкових стадіях організації власного стартапу.Цю бізнес ідею можна реалізувати не тільки в нашій країні, але і в Європі наприклад. Більше бізнес ідей з Європи та Америки можна знайти тут.

Розглянемо топ 5 цікавих ідей, які можна організувати, маючи заміський будинок.

ТОП-5 цікавих бізнес ідей для заміського будинку

1 Здача заміського будинку в оренду

Якщо будинок знаходиться в хорошому стані, його можна здавати для людей, які хочуть організувати для себе відпочинок. Особливою популярністю будуть користуватися дачі, які мають, окрім місць для відпочинку, додатково сауну.

2 Теплиця

Якщо ви займаєтеся городництвом, можете організувати теплицю на власній дачі і вирощувати зелень на продаж. Якщо теплицю обладнати системою теплопостачання, можна вирощувати зелень протягом року і гарантувати собі постійний дохід не тільки в літній період. Більше бізнес ідей для фермерів можна знайти тут.

3 Коптильня

Любите працювати з м'ясом і знаєте, як правильно закоптити його, тоді вам варто зробити коптильню. Коптильня не потребує значних вкладень, вона виготовляється досить просто, більш уважно необхідно підходити саме до виготовлення готової продукції. Якщо маєте досвід і вам вдається виготовити хороший продукт, то ідею варто реалізувати. Звичайно, що готова продукція може постачатися на міські ринки або до ресторанів та барів.

4 Перепелина ферма

Перепілка є досить вибагливою птахою, яка потребує особливого догляду. Однак якщо організувати даний бізнес, можна забезпечити собі постійний дохід впродовж довгих років. Основним продуктом перепілки є не тільки яйце але і м'ясо, якого досить складно знайти на ринках і великих магазинах. Якщо вам вдасться виготовляти якісний продукт, подбайте про упаковку, отримання необхідних сертифікатів для виходу на великі ринки, які в основному є порожніми.

5 Вирощування розсади

Це є сезонний бізнес, який дозволяє протягом одного сезону заробити від тисячі доларів.  Для того, щоб займатися вирощуванням розсади, необхідно організувати тепличні умови для пророщування насіння, після чого кожен кущ переселяється в спеціальний контейнер, який в подальшому буде передаватися на продаж.

Більше інформації доступно тут: http://monetary-flow.com/aktualyn-bznes-de-dlya-zamsykogo-budinku-v-2021-rots/

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.