Актуальні бізнес ідеї в Азербайджані в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:13

Сьогодні бізнес ідеї в Азербайджані мало чим відрізняються від перспективних бізнес-ідей Європи. Багато західних спеціалістів вважають, що дана країна розвивається достатньо динамічно і готова до створення нових ринків і виходу на них нових продуктів. Шукаєте бізнес ідей з інших країн? Тут можна отримати більше.
Розглянемо декілька бізнес-ідей, які доцільно реалізувати в 2021 році в Азербайджані.

1 Доставка готової продукції

На сьогоднішній день даний ринок в Азербайджані є практично не заповнений, а тому, якщо ви захочете зайнятися кейтерингом або виносною кухню з приготуванням їжі для офісних працівників, ви зможете захопити ринок. Це чудова ідея для бізнесу в Баку, наприклад або іншого великого міста країни.

2 Обладнання медичного центру

На сьогодні медицина в Азербайджані знаходиться в стадії розвитку, утворюється велика кількість медичних закладів, а тому виникає надзвичайна потреба у їх наповнені спеціалізованим медичним обладнанням. Ви маєте можливість зайнятися поставкою даного обладнання і з інших країн. Такі контракти дозволяють отримувати високий дохід, однак вони потребують акуратного  ставлення і отримання дозволів та ліцензій. Разом з цим можна займатися і постачанням дрібних товарів для медицини, приймати участь у державних закупівлях і працювати практично без конкуренції.
 

3 Продаж товарів ручної роботи

На сьогоднішній день в Азербайджані активно розвивається дрібне підприємництво. Це готова продукція, яка виробляється домашніми господинями або людьми, які самостійно організовують свій бізнес. Відповідно, виникає велика кількість товарів, які потребують розголосу та реклами. Ви можете займатися продажами онлайн або продажами через розповсюдження товарів по мережі магазинів в Азербайджані.

4 Відкриття аптеки

Знову ж таки, один із медичних ринків, які є недостатньо розвинутим в Азербайджані. Якщо ви маєте спеціалізовану освіту, то зловіть можливість охопити даний ринок та бути в числі перших, хто отримує найбільше доходів поки ринок не розвинеться достатньою мірою. В цій країні є міста з неймовірно малою кількістю аптек, яких недостатньо для жителів міста.
Більше інформації можна отримати тут: http://monetary-flow.com/aktualyn-bznes-de-v-azerbaydzhan-na-2021-rk/

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.