Бізнес ідеї інтернет-магазину одного товару в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:05

Інтернет-магазин одного товару має багато переваг над інтернет магазинами багатьох товарів. Справа в тому, що якщо людина попадає на сторінку такого магазину, вона має можливість дізнатися повністю все про товар, який пропонується.

Тут мова йде про такі товари, які потребують детального опису. Наприклад, це можуть бути товари з дерева. Якщо вас зацікавила дана тема, більше бізнес ідей виробництва з дерева можна знайти тут. Це також можуть бути інноваційні товари, які тільки з'являються на ринку. Однак, разом з тим, існує багато інших ідей, які варто організувати в вигляді інтернет-магазину одного товару.

1 Продаж канцтоварів

Нема необхідності розвивати асортимент до безконечності. Можна створювати набори канцтоварів для різної вікової категорії, зокрема для різних класів школи і продавати їх одною коробкою за вигідною ціною.

2 Продаж алкоголю

Якщо ви маєте можливість закуповувати якісний і крафтовий алкоголь, можна створити інтернет магазин одного товару, в якому розписати всі переваги даного продукту.  Тут може йти мова як про віскі, так і про пиво, яке готується не в заводських умовах, а з "особливою історією"…

3 Продаж книг від автора

Якщо ви маєте можливість контактувати із письменниками та поетами, можна займатися продажем їхніх книг. Для кожної книги створюється свій сайт, де є максимально детальна інформація про неї, а також можливість замовити книгу з автографом автора. Така книга буде більш бажаною, чим куплена у звичайному книжному магазині.

4 Продаж солодощів

Ще зовсім недавно  такі солодощі як  макаруни були абсолютно невідомими нашому споживачеві. Однак з'явився на ринку хтось один, хто свого часу заробив величезний капітал на даному продукті. На сьогодні ту ж саму популярність має домашня пастила, яка виготовляється як десерт із різних фруктів та ягід. Організувати виробництво можна на дому. Рекомендуємо також ознайомитися із бізнес ідеями для заміського будинку.

Якщо ви спеціалізується на виготовленні десертів або раптом можете виготовити якийсь новий десерт, можна спробувати продавати його через інтернет магазин одного товару.

Читайте більше ідеї інтернет-магазину одного товару тут: http://monetary-flow.com/top-13-bznes-dey-2021-roku-nternet-magazinu-odnogo-tovaru/

Коментарі

  • Тетяна · 25.02.2021 07:15 · #

    Мені ще подобається ідея з продажем посуду, зараз посуду настільки багато і його дуже часто купують, ну куди ж готувати без каструлі або сковорідки)) підглянула таку ідею на сайті fortuna - opt.com.ua

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.