Топ-5 ідей інтернет-магазину з продажу кави в 2021 році в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:01

Існує чимало переваг виходу на даний ринок. Зокрема, вихід на нього можна з впевненістю вважати легким. Також немає необхідності вкладати великі гроші на початкових етапах. Аудиторія споживання продукту є досить широкою, при цьому якщо зацікавити аудиторію правильною рекламою, можна знайти прихильників особливих напоїв, які неможливо купити у супермаркетах.

Кава не є сезонним продуктом, тому  якщо організувати постійну поставку асортименту, дохід буде постійно високим, при цьому для роботи не потрібно відкривати великих підприємств, достатньо бути підприємцем. Як організувати бізнес для ФОП – читайте тут.  Існує декілька бізнес-ідей з продажу кави.

1 Дропшиппинг

Даний варіант використовується для тих, в кого немає можливості вкладати великі гроші в закупівлю продукції. Для того, щоб ідея була втілена в життя, необхідно вийти на постачальників кави і передавати замовлення безпосередньо їм.

2  Робота у сфері B2B

Якщо ви хочете займатися крупними поставками кавового продукту ви можете займатися закупівлями безпосередньо у виробників і в подальшому фасувати та продавати продукт великим клієнтам. Гуртова поставка кави потребує значних капіталовкладень і приміщення для зберігання запасів. Однак люди, які вийдуть на даний бізнес і зможуть втриматися на ринку, будуть забезпечені високим доходом.

3  Продаж кави через соціальні мережі

Facebook та Instagram є майданчиками, на яких найлегше продавати особливі сорти кави. Все, що для цього потрібно - зробити яскраву рекламу з описом особливої кави. Можна також розробити подарункові упаковки кави або пофасувати її на дрібну упаковку і запропонувати людям купувати набір із різних кав для того, щоб вони могли спробувати весь асортимент і вибрати свій улюблений.

4 Магазин одного товару

Якщо ви маєте можливість   продавати один унікальний товар, наприклад, це може бути якась турецька кава, або брендова, можна створювати сайт одного товару. Такий буде легко розкручувати через соціальні та пошукові мережі. До речі, в Туреччині кава вже давно не є національним товаром, ідеї для бізнесу у Туреччині на 2021 рік зовсім інші.

5  Магазин експериментальної кави

Це ще один вид продажу кавового продукту, який орієнтований на людей, які хотіли би експериментувати зі смаками. При цьому кава може мати різний ціновий сегмент: як дуже дорогою, так і недорогою. Ви знайдете чимало покупців, які захочуть хоча б один раз спробувати придбати дорогу каву для того, щоб зрозуміти вишуканість її смаку.
Читайте більше ідей продажу кави тут: http://monetary-flow.com/top-6-bznes-dey-nternet-magazinu-prodazhu-kavi-v-2021/

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.