Бізнес ідеї у сфері B2B: заробляємо по крупному в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 25.01.2021 11:29

B2B перекладається з англійської як бізнес для бізнесу. Це варіант діяльності, коли виробники чи продавці формують продукт, орієнтований не на кінцевого споживача, а на роздрібного продавця, який в подальшому буде продавати продукцію кінцевому споживачу. Перша компанія, що вийшла у даній сфері в лідери став AliExpress, саме ця компанія і дозволила за кілька років випередити такого гіганта торгівлі як Amazon. Сьогодні бізнес ідеї з Китаю – взагалі стають такими, які можуть пророкувати успіх справи в недалекому майбутньому.

бізнес ідеї у сфері B2B
бізнес ідеї у сфері B2B

На сьогоднішній день існує багато ідей бізнесу, топ-20 для 2021 року можна почитати тут.
Що стосується сфери B2B, то основні з них пов'язані з продажам продукції, рідше із сферою послуг. Розглянемо топ 10 бізнес ідей в даній сфері

ТОП-7 бізнес ідеї у сфері B2B

Продаж взуття та одягу

За підсумками 2021 року середній чек при купівлі взуття та одягу складає 30$. Це одна із популярних ніш, яка має найбільший середній чек, при цьому продукція потрібна широкому спектру споживачів. Якщо займатися виробництвом взуття чи одягу, є сенс шукати інтернет-магазини, через які буде продаватись дана продукція. Продавати можна все - починаючи від одягу - закінчуючи аксесуарами і нижньою білизною.

Налагодження роботи інтернет-магазинів у соціальних мережах

Дана бізнес-ідея актуальна в умовах пандемії, коли електронний бізнес розвивається особливо швидкими темпами. Соціальні системи дозволять продавати швидше, чим через продажі клієнтам, які знаходять товар із пошукових систем.

Косметика

Це один із продуктів, який також купується населенням через інтернет. Особливою популярністю користується зараз косметика з Китаю. Оскільки ця косметика рахується недорогою, можна організувати багаторівневий бізнес, який орієнтований знову ж таки на електронну торгівлю.

Автоматизація бізнес-процесів

Мова йде не тільки про комп'ютеризацію, але і про створення автоматизованих систем і ліній. Сюди ж можна включити і створення роботизованих систем, які будуть користуватися популярністю з кожним роком все більше і більше.

Написання програм для автоматизації документообігу

Не дивлячись на те, що сьогодні існує велика кількість програм, існує велика кількість оригінальних підприємств, яким потрібні специфічних програми. Тому створення сервісів під конкретні бізнес умови завжди будуть популярними.

Аутсорсингові послуги

Ніша актуальна вже більше чим 10 років в нашій країні, і разом з цим вона не є заповненою, оскільки все більше підприємств переводять процеси, які безпосередньо не пов'язані із основною діяльністю, на аутсорсинг.

Реклама і продажі

Завжди актуальна сфера, яка буде потрібна практично будь-якому типу сервісу або послугам.
Джерело:http://monetary-flow.com/top-10-bznes-dey-2021-roku-v-sfer-b2b/

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.