Блог Аналітичні будні

Закладки всяких корисностей) для програми автоматичного написання курсової з аналізу господарської діяльності

 • Прибуткові бізнес ідеї для фотографів від kseniya_www · додано 26.01.2021 17:06

  Насправді на ринку досить мало фотографів, що реально можуть заробляти гроші. Це пов'язано із тим, що на сьогоднішній день створюється велика кількість курсів, а тому фотографами стають тисячі людей у місті, які намагаються захопити ринок шляхом заниження ціни.

 • Актуальні бізнес ідеї в Америці від kseniya_www · додано 26.01.2021 17:01

  Актуальні бізнес ідеї в Америці цікавлять багатьох наших громадян. Майбутнє у нашій країні непередбачуване, тому люди думають про те, як виїхати в Америку і зайнятися власною справою, що дозволить забезпечити собі  спокійне майбутнє,  яке можна спланувати.

 • Актуальні бізнес ідеї для чоловіка на дому від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:57

  Як правильно організувати роботу чоловіка вдома? Це досить складно, оскільки створюючи власну справу, дуже важливо дати можливість людині повністю сконцентруватися на ній. Чоловіки, на відміну від жінок, не можуть переключити свою увагу від власної справи на побутові питання, вони стають не організованими і зайнятися бізнесом на повну в домашніх умовах не вдається. Саме тому, якщо ви плануєте організувати бізнес на дому, необхідно до цього ставитися як до справжнього бізнесу: з графіками, дедлайнами (поставленими для себе) та обов'язками.

  1 коментар
 • Актуальні бізнес ідеї для заміського будинку від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:18

  Більшість людей вважає, що заміські будинки створені переважно для відпочинку.  Однак активно використовувати дачу або заміський будинок тільки певну кількість місяців року не раціонально.  Якщо у вас є вільні площі, в яких можна організувати підприємницьку діяльність, то чому б не скористатися цією можливістю. Тим більше, що це дозволить суттєво зекономити грошей на оренді приміщення, що буде дуже вигідним на початкових стадіях організації власного стартапу.


 • Актуальні бізнес ідеї в Азербайджані від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:13

  Сьогодні бізнес ідеї в Азербайджані мало чим відрізняються від перспективних бізнес-ідей Європи. Багато західних спеціалістів вважають, що дана країна розвивається достатньо динамічно і готова до створення нових ринків і виходу на них нових продуктів. Шукаєте бізнес ідей з інших країн? Тут можна отримати більше.
  Розглянемо декілька бізнес-ідей, які доцільно реалізувати в 2021 році в Азербайджані.

 • Інтернет магазин кросівок в 2021 році від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:08

  Здавалося би, що нічого нового в продажу кросівок нема. Однак цей товар користується популярністю з кожним роком все більше і більше. Плюс до того, даний товар виготовляється в такому асортименті, що складно уявити яким може бути найширший асортимент даного інтернет магазину. Інтернет-магазин може спеціалізуватися на недорогих кросівках або на літніх, ви можете обрати для себе вузьку нішу в кросівках і спеціалізуватися на ній.

 • Бізнес ідеї інтернет-магазину одного товару від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:05

  Інтернет-магазин одного товару має багато переваг над інтернет магазинами багатьох товарів. Справа в тому, що якщо людина попадає на сторінку такого магазину, вона має можливість дізнатися повністю все про товар, який пропонується.

  1 коментар
 • Топ-5 ідей інтернет-магазину з продажу кави в 2021 році від kseniya_www · додано 26.01.2021 16:01

  Існує чимало переваг виходу на даний ринок. Зокрема, вихід на нього можна з впевненістю вважати легким. Також немає необхідності вкладати великі гроші на початкових етапах. Аудиторія споживання продукту є досить широкою, при цьому якщо зацікавити аудиторію правильною рекламою, можна знайти прихильників особливих напоїв, які неможливо купити у супермаркетах.

 • Топ-5 бізнес-ідей інтернет-магазину одягу у 2021 році від kseniya_www · додано 26.01.2021 15:56

  Статистика свідчить, що одяг є одним із найбільш популярних товарів, які купуються в інтернеті незважаючи на те, що з кожним роком зростає кількість шахраїв, а також інтернет-магазинів, які займаються  продажем товару, що не відповідає заявленій картинці. Це, до слова, свого роду інтернет шахрайство, з яким зіткнувся практично кожен.

 • Бізнес ідея інтернет магазину автозапчастин на 2021 рік від kseniya_www · додано 26.01.2021 15:50

  Здавалося би, що може бути нового у тематиці автозапчастин. Однак існують нові бізнес ідеї 2021 року, які потрібно врахувати під час створення бізнесу в умовах пандемії. Треба розуміти, що правила ведення бізнесу, які були сформовані 20 років тому, вже не діють, а тому необхідні нові рішення, які будуть задовольняти потреби сучасного і особливого ринку.

Всього 19 на 2 сторінках