Закохана баба Яга: епізод 1 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 12.04.2011 01:59

Баба Яга облаштувалась в новій хатинці на колесах. То була така вимога часу – на курячих лапках далеко не зайдеш, а в Яги були великі плани на майбутнє. Вона оселилась неподалік від міста і вечорами переодягалась у молоду красуню, шукаючи у затишних кав’ярнях вигідних знайомств. Язі раптом здалося, що у неї багато нерозкритих талантів й для їхнього розвитку їй потрібен меценат та продюсер. У якій сфері бажає проявити свої здібності вона не знала, але відчувала, що творча енергія у ній кипить та переливається усіма судинами тіла.

Одного вечора Яга пила у ретро-кафе запашне какао (кави не любила, бо цей напій виводить з організму кальцій, а нестача кальцію погано впливає на зуби, вона ж берегла свої ще білі й здорові зуби, вважаючи їх незмінною ознакою молодості). Невдовзі мав розпочатися сольний концерт молодої співачки. Яга з нетерпінням чекала. Та коли концерт розпочався, вона з жахом зрозуміла, що її чорнющий кіт співає краще, принаймні на нього можна крикнути й він замовкне, а тут… кричи не кричи – ніхто не почує, бо ота білявка відкрила пащеку так, що усі зуби видно і верещить, як несамовита, а якісь дурні довкола ще й тішаться! Дивні ті чоловіки – подумала Яга, вийшовши з кав’ярні, – зовсім не розуміються на жінках! Так вона собі пояснювала те, що за цілий вечір жоден з отих, збожеволілих від вереску білявки, з нею не познайомився. «Видно їм усі клепки від сучасного мистецтва повилітали!» – сумно відзначила Яга, коли причвалала пішки додому, бо сьогоднішній вечір її зовсім не окрилив, а ступу як засіб пересування, вона уже давно відкинула – це не сучасно, та й нічого людей лякати – у них і так безліч стресів щодня. От хоча б сьогоднішній концерт: що окрім стресу він може дати слухачам? Хіба що біль голови та запалення вух, якщо довго посидіти на такому концерті. Інша справа, якби співала вона – Яга! У неї такий красивий низький голос, аж дерева у лісі здригалися як вона співала! Вона б собі взяла сценічне ім’я – Ярина Лісова і весь світ завмирав би, від її співу. Але що ж?! У неї нема спонсора, який би профінансував записи у студії, та продюсера, який би рекламував її по усіх усюдах. Тож вона – нікому невідома баба Яга (про те, що нею дітей лякають вона, на своє щастя, не знала, бо якби знала – то впала б у глибокий розпач, а то й ще гірше – у депресію). Вмостившись на м’якому дивані з чашкою малинового чаю, Яга поринула у гіркі роздуми.

Потроху її починала гризти самотність. Така маленька, як сіренька мишка, але у неї були гострющі зубки. Впіймати цю зловмисницю не міг навіть вправний і досвідчений бабин котище. Що він тільки не виробляв! І гарчав наче тигр, і світив зеленими очиськами, і прикидався неживим – нічого не допомагало! Мишка самотності вміло переховувалася і встромляла свої гострі зубки у чутливе серце Яги в найнесподіваніший момент. І Яга не витримала. Вирішила завтра під’єднати свій порохнявий ноутбук до інтернету, щоби мати вихід у великий і кольоровий світ.
Наступного дня Яга зареєструвалась на сайті знайомств. Про себе написала: «Чарівна, добра, талановита жінка. Тимчасово самотня. Познайомиться з добрим, сильним та надійним чоловіком». Вона вирішила про себе багато не розписувати, бо ж варто залишити простір для фантазій тим, хто читатиме її оголошення. Навмисне написала, що самотня тимчасово, бо ж як добра, чарівна, талановита може бути самотньою завжди? Такого не буває. Тож вона вирішила дати зрозуміти потенційним співрозмовникам, щоб вони поспішали познайомитись з нею, поки вона самотня, бо згодом… може бути пізно.

Продовження :)

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.