Блог Казки для дорослих

 • Закохана баба Яга: епізод 4 від Лілія Демидюк · додано 18.04.2011 02:26

  Бабину задуму перервало шкряботіння у двері. Якийсь несміливий гість напрошувався до хати. Яга відчинила двері й побачила свою товаришку і колишню сусідку лисицю Риту.

 • Закохана баба Яга: епізод 3 від Лілія Демидюк · додано 16.04.2011 01:48

  Наступного дня Яга прибралася у червону сукню, одягла чорний з широкими полями капелюх, до нього причепила жагуче червону квітку й пішла у місто на прогулянку. Вона хотіла піти до театру, або потрапити на мистецьку виставку, але виявилось, що у театрі сьогодні опера, а на виставці експонуються фото оголених жінок. І перше, і друге її не цікавило. Тож вона з легким розчаруванням пішла центральним проспектом міста. Аж раптом її задуму обірвав сигнал автомобіля. Яга глянула у той бік, звідки почула сигнал. Біля неї спинився сріблястий шевролет

 • Закохана баба Яга: епізод 2 від Лілія Демидюк · додано 12.04.2011 21:51


  На привабливе оголошення Яги ніхто не реагував. Вона терпеливо почекала три дні, аж доки миша самотності не вигризла у її свідомості кілька дірок. Поки лінивий котище самовпевнено наминав сало, Яга вирішила зробити інтернет-розвідку на тему уподобань чоловіків. Виявилося, що представники сильної статі люблять красивих і молодих жінок, не занадто мудрих, але й не зовсім дурних, і що найбільше вразило Ягу, – більшість чоловіків надає перевагу білявкам.

 • Закохана баба Яга: епізод 1 від Лілія Демидюк · додано 12.04.2011 01:59

  Баба Яга облаштувалась в новій хатинці на колесах. То була така вимога часу – на курячих лапках далеко не зайдеш, а в Яги були великі плани на майбутнє. Вона оселилась неподалік від міста і вечорами переодягалась у молоду красуню, шукаючи у затишних кав’ярнях вигідних знайомств. Язі раптом здалося, що у неї багато нерозкритих талантів й для їхнього розвитку їй потрібен меценат та продюсер. У якій сфері бажає проявити свої здібності вона не знала, але відчувала, що творча енергія у ній кипить та переливається усіма судинами тіла.

Всього 14 на 2 сторінках