Веловідпочинок у Львові в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 24.05.2011 15:05

Ось такі оголошення розвішані на деревах у Стрийському парку у Львові. Усі бажаючі тепер мають можливість взяти на прокат велосипед і милуватись краєвидами парку на швидкості.

У вихідні тут діє пункт велопрокату біля кінотеатру «Львів», у якому окрім велосипедів для дорослих та підлітків, є машини для дітей, тож найкраще йти на відпочинок цілою сім’єю.

У Львові планується розвиток велосипедної мережі, розбудова велосипедних доріжок у 2011 – 2020 р.р., тож велопрокат у парку сприятиме заохоченню громадян перейти з чотириколісного транспорту на двоколісний. Це допоможе вирішити транспортні проблеми у місті – вузькими вуличками пересуваються безліч авто, утворюються корки, що ускладнює вільний рух містом. Окрім того, кожен для себе особисто може віднайти багато позитивних сторін їзди на велосипеді – більшість львів’ян (як і жителі інших великих міст) мають малорухливу роботу, велику частину дня проводять у приміщенні, а подорож до місця праці та додому на велосипеді сприятиме покращенню фізичного стану, допоможе тримати себе у хорошій формі. Є ще такий психологічний момент: коли пасажир у маршрутному таксі чи в автобусі «завис» у транспортному корку, – він почуває себе безпорадним і роздратованим. Натомість велосипедист впевнений, що успішне подолання шляху залежить насамперед від нього і таке усвідомлення позитивно впливає й на інші сфери його життя.

Проект велопрокату організований Львівською міською радою як неприбутковий і має на меті привернути увагу мешканців міста до велоспорту. Це новаторство не потребує реклами, бо уже багато дорослих та дітей із задоволенням мандрують дорогами Стрийського парку.

Можливо, невдовзі до них приєднаєтесь також і Ви!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.