Кава та чай для схуднення в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 04.06.2013 16:23


З настанням сезону відпусток збільшує свою актуальність тема нормалізації ваги. Безліч порад та описів дієт заполонюють сторінки паперових та електронних видань. Проте найдієвішою залишається фундаментальна порада – щоби підтримувати себе у хорошій фізичній формі потрібно вести рухливий спосіб життя та практикувати здорове харчування.

Стосовно здорового харчування у сучасному світі виникає багато проблем. Про нього багато говорять, але наскільки воно реальне, коли усі вирощені продукти харчування кількаразово обробляються хімічними речовинами, які поступово зашлаковують організм людини та погіршують обмін речовин.

Запобігти цим проблемам та їх вирішити, якщо скористатися з пропозицій мережі магизинів "Дім Здоров'я". Кілька таких є у Львові та один в Ужгороді. Мені сподобався цей магазикн тим, що у ньому можна придбати натуральні соки не з концентрату та без консервантів і цукру,натуральні крупи,виготовлені із зерна, що зрощувалось на необробленій хімікатами землі, тверді сири зі справжнього молока, а не пальмової олії. А для солодкоїжок – спеціальна пропозиція шоколад та цукерки зі стевією. Ці ласощі не містять цукру, тож і не додадуть зайвих калорій до вашого раціону.

А тепер про схуднення. У мережі магазинів «Дім Здоров’я» є товари, які можуть стати важливим компонентом щоденного раціону та допомогти позбутися зайвої ваги. Зокрема, це різноманітні напої – чай, кава, кисіль, компот, інгредієнти яких позитивно впливають на обмін речовин, розщеплення жирів, діяльність шлунково-кишкового тракту. До складу чаїв входять виключно натуральні компоненти. Здебільшого, це поєднання зеленого або чорного чаю з рослинною сировиною – плодоніжками вишні, плодами шовковиці, насінням редьки, коноплі, кукурудзяних стовпчиків, екстрактами гарцинії, гуарани та морських водоростей. Ці чайні композиції мають лікувальний та тонізуючий вплив на організм.
Для кавоманів є вибір різних кавових напоїв, до складу яких входить натуральна кава та допоміжні натуральні компоненти – екстракти шкірки мандарину, шавлії, куркуми, кореня лопуха, есенції лавру, шапшини, верби плакучої. Окрім відчуття бадьорості та ефекту схуднення ці напої сприяють виведенню з організму токсинів та зменшують апетит.

Консультанти магазину допоможуть обрати потрібний комплекс засобів для схуднення – це можуть бути як чаї та кава, очищуючі киселі, компоти, а також допоміжні засоби – грязь та гель для схуднення, масажер.

Легкості Вам приємного смаку життя!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.