Солодкі новини від Музею шоколаду у Львові в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 04.06.2012 23:39

Експозиція львівського Музею шоколаду поповнилась марципановими тортами. Нагадаємо, що марципани - це різновид кондитерських виробів - суміш подрібнених горіхів, цукрової пудри та харчових барвників. На жаль, марципанові торти, що виставлені у музеї не можна куштувати, вони настільки гарні, що на них можна лише дивитись і вдихати їхній солодкий аромат. Стає у пригоді своєрідний шоколадний фонтан, який розмішений у дегустаційній залі. З цього фонтану усі відвідувачі можуть скуштувати рідкий чорний шоколад і опісля зробити знимки на пам'ять чудових експонатів музею. Особливо привертають увагу такі торти у формі футбольного м'яча, скриньки з прикрасами, торт-сільський пейзаж, торт-чаювання та торти-застілля.
Окрім того, 1 та 2 червня з нагоди Дня захисту дітей традиційна екскурсія відбувалась у формі бесіди екскурсовода з Шоколадним Принцом. Думаю, це особливо сподобалось дітлахам, які побували на екскурсії.


Фото Лілії Демидюк

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.